۰۸۱۱۱۴۰۰

چله‌نشینی انتظامی با روسای صنوف!؟؟⇐پس کی نوبتِ کف صنف میشود؟+عکس

حسین+انتظامی+رزاق+کریمی+شهسواری

سینماروزان: ارسال پیامک‌هایی برای روسای صنوف مختلف خانه سینما جهت شرکت در جلسه با حسین انتظامی در عصر منتهی به شب یلدا، پرسش‌هایی را در بدنه سینما موجب شده است.

در پیامکی که برای روسای صنوف ارسال شده چنین آمده است: باسلام و احترام! از شما دعوت می شود در نشست روسای اصناف با حضور دکتر انتظامی رئیس محترم سازمان سینمایی که روز شنبه ۳۰ آذرماه ساعت ۱۶ در خانه سینما ساختمان بهار حضور بهم رسانید.

اینکه حسین انتظامی در عصر شنبه‌ای که منتهی به شب یلداست بناست برای روسای صنوف چه بگوید و اینکه روسای صنوف مختلف خانه سینما بناست درباره کدام امر صنفی با رییس سینما حرف بزنند مشخص نیست.

آنچه مشخص است اینکه به‌مانند اغلب روسای پیشین سینما، انتظامی هم برای آگاهی از مشکلات صنف به سراغ روسا رفته!! به راستی چرا انتظامی خرق عادت نکرده و برای یک بار هم که شده به جای روسای صنوف به سراغ کف صنف نرفته و از آنها درباره کیفیت امور صنفی-رفاهی طرح پرسش نمی‌کند؟؟

آیا نمی‌شد همین نشست شب چله را مجالی کرد برای دیدار حسین انتظامی با برخی از سینماگرانی که بخاطر قرارگیری در کف صنف، مدتهاست کسی به دادشان نمی‌رسد؟ همان سینماگرانی که در ماههای اخیر از غائله تبعیض در توزیع عیدی میلیاردی ارشاد تا ضعف بیمه تکمیلی درمان مدام صدای گلایه‌هایشان بلند بوده و دریغ از ذره‌ای اقدام عملی جدی برای دلگرم کردن آنها!

اتفاقا خیلی راحت می‌شد شرایط دیدار یلدایی انتظامی با معترضان به کارکرد صنفی خانه سینما را فراهم کرد و لااقل با گفتاردرمانی(!) ازشان دلجویی کرد.

چرا حلقه بالادستی خانه سینما این کار را نکرد؟؟ به‌خاطر ترس از عیان شدن اوج کم‌کاری‌های صنفی خانه سینما؟؟

اگر جز این است و فرض اخیر نادرست است، حتما گزارش اتفاقات این چله‌نشینی(!) را به صورت زنده به اشتراک بگذارند تا دریابیم کدام بخش از دغدغه‌های صنفی در این نشست بروز می‌یاید؟؟

پیامک دعوت به نشست رییس سینما

image_print
تاريخ انتشار: چهارشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۸ - ۱۸:۳۱
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=58719

بعدش؟

مطالب مرتبط

2 نظر برای مطلب "چله‌نشینی انتظامی با روسای صنوف!؟؟⇐پس کی نوبتِ کف صنف میشود؟+عکس"

 1. یک عضو خانه گفت:

  ای بابا
  کی و کدوم زمان و در کدوم مکان از اعضای خانه سینما به عنوان آدم یاد شده که حالا بشه
  اقای انتظامی مدعی شفافیت در سینماست
  ولی هنوز نیومده بگه چرا عیدی میلیاردی ارشاد به طور مساوی میان تمام اعضای خانه تقسیم نشد و به یک حلقه معدود داده شد تا اونا هم به سبک و سیاق خودشون عیدی رو توزیع کنن؟؟؟

 2. م.س گفت:

  از سران و روسای خانه سینما انتظاری نمیره
  اونا نشون دادن که همیشه به منفعت شخصی فکر میکنن
  ولی از انتظامی انتظار داشتیم که یه کار جدید کنه
  و یه طرح نو بیندازه

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code