چهارشنبه ۸ آذر ۱۴۰۲
برای ما ژورنال چیز دیگریست و برای خیلی‌ها، چیز دیگر
ما به منظور دیگری ژورنالیست شدیم و آنها به‌منظور دیگری در این حرفه‌اند...
تبلیغات

مرام‌نامه

سینماروزان{ژورنال سینمایی ایران} یک رسانه سینمایی مستقل است و البته که در هیاهوی رسانه های سینمایی وابسته به بخشهای مختلف دولتی یا شِبه دولتی فقط و فقط برای این بنا شده که ردپایی پررنگ از کار رسانه ای مستقل را در فضای سایبری برجای گذارد.

کلیدواژه های گردانندگان سینماروزان{ژورنال سینمایی ایران} “دوصاد” است؛ صاد اول “صراحت” که رکن اساسی روزنامه نگاری است و صاد دوم “صداقت” که شاکله یکی از مهمترین احادیث نبوی است که “النجات فی الصدق”.

گردانندگان سینماروزان چهره های مستقل روزنامه نگاری هستند نه آدمهایی وابسته به تشکیلاتی خاص یا حقوق بگیر نهادی خاص تر! و البته که این آدمهای مستقل سعی خواهند کرد استقلال خود را تا جایی که جان در بدن دارند حفظ کنند.

سینماروزان در یلدای ۱۳۹۳ فعالیت آزمایشی خود را آغاز کرد، هفتم بهمن ماه ۱۳۹۳ در پایگاه ستاد ساماندهی پایگاههای اینترنتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ثبت گردید و فعالیت رسمی آن نیز همزمان با سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی از دوازدهم بهمن ماه ۱۳۹۳ آغاز شد.

⇓⇓⇓

سینماروزان دارای مجوز به شماره ۷۶۶۴۷ از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است.

مدیرمسئول سینماروزان حامد مظفری است و این رسانه با حمایت مستقیم گروه مدیاژورنال به مدیریت روح الله نشیبا فعالیت می‌کند.

 روزنامه‌نگارانی نظیر مسعود احمدی، مهناز خدادوست، پیمان اسماعیلی، کیوان بهارلویی، نسترن حسینی، ورتا چمانی، مهدی فلاح‌صابر، راحله کرمی، مهدی کشاورز، محمدرضا ماهینی و احمد محمداسماعیلی در تحریریه آن حضور دارند.

image_print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *