۲۶۱۰۱۴۰۰

«پالتو شتری»(مهدی علیمیرزایی)⇐ شونه تخم مرغی در بخش مسابقه؟! متلمذین استاد «دلواپسیم» همچنان در کف جنس لطیف؟

سینماروزان/حامد مظفری:

منفی: شلوغ،  پرهرج و مرج و بی ریشه! حرف و حرف و حرف! درست مانند تله فیلمهای شونه تخم مرغی!! مسأله همچنان ازدواج و مخ زنی دختران است! درست مثل “در مدت معلوم”!

منفی: از زیپ تا …وز !! از دادن تا عق زدن! از جر دادن تا …ی زدن با کمربند!! از …ه خوردن تا فین کردن در کلینکس و خشتک را پاپیون کردن، جای جای فیلم را گرفته و در عین حال از نیچه میگوید تا رد گم کند؟! گرفته اید ما را؟ به خصوص با آن شهرام شب پره ابتدایی و آن امید حاجیلی انتهایی!

منفی: هم پااندازی دخترخاله برای رفیق را داریم و هم کف کردگی برای مادر بیوه رفیق!! دختر؟ زن؟ ماده؟ جنس لطیف؟ مسأله چیست؟ مسأله این متلمذین اساتید دلواپسیم فقط و فقط نرم تنی است؟ مشابه روندی که در “فی المدت معلوم” طی کردند! Shaggy هم که هست! همان جاماییکایی خواننده sexy lady!!! این همه علاقه کارگردانی که زمانی طلبه بوده به چنین موتیفی از کجا نشأت گرفته؟؟

منفی: دایی(مجید شیخ انصاری) که خواهرزاده(مهدی علیمیرزایی) را بکند کارگردان، خروجی هم میشود یک محصول شونه تخم مرغی که بجای شبکه خانگی از بخش مسابقه فجر سردرآورده!! شگفتا که شبکه خانگی هارور جاه طلبانه و ملودرام لبه مرزی، تولید میکند و کمدی شونه تخم مرغی در بخش مسابقه فجر حاضر است!

*دیالوگ
-خدمت به مردم؟! چه ایده فریبنده ای؟ چرا جرأت خدمت به خودتونو ندارین؟

-این گوجه رو میکنم تو حلقش
–این خیارم روش!

-یکی از بهترین کاربردهای دانشگاه در مملکت ما یافتن همسره!!

-اگر میخوای کسی رو عاشق کنی، روی توهمش کار کن!

image_print
تاريخ انتشار: چهارشنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۷ - ۷:۲۴
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=54724

بعدش؟

مطالب مرتبط

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code