۲۸۰۷۱۴۰۰

مدیر هنری کن درباره فیلم فرهادی دقیقا چه گفت؟

سینماژورنال: عدم حضور نام “فروشنده” تازه ترین فیلم اصغر فرهادی در میان آثار بخشهای اصلی جشنواره ۶۹ کن سبب ساز آن شد که روابط عمومی این فیلم در خبری که برای رسانه ها ارسال کرده به نقل از مدیر هنری این جشنواره از عدم دیده شدن این فیلم توسط برگزارکنندگان خبر دهد.

به گزارش سینماژورنال البته که روابط عمومی “فروشنده” باز هم به نقل از مدیر هنری کن این را هم گفته که این فیلم ظرف روزهای آینده دیده خواهد شد.

سینماژورنال برای آن که جزییات صحبتهای فراموکس را منتشر کند به سراغ سایت “ورایتی” رفت و البته آخرین گفتگویی از تیری فراموکس که در این نشریه منتشر شده را نیز پیدا کرد.

در این گفتگو که تاریخ انتشار آن ۱۴ آوریل(۲۶ فروردین) است تیری فراموکس در ابتدا از این گفته که یک فیلم را به بخش “نگاه نو” اضافه ‌می‌کند و احتمال دارد یک یا ۲ فیلم را به بخش رقابتی اصلی اضافه کند.

چندین پاراگراف بعدتر و در نیمه پایانی گفتگو است که فراموکس درباره فیلم اصغر فرهادی بدون ذکر نام این فیلم گفته است: امیدواریم که بتوانیم این فیلم را ببینیم. ما هنوز این فیلم را ندیده ایم. اما جشنواره ما جشنواره ای وابسته به جغرافیای خاصی نیست، اگر فیلمی خوب نباشد در جشنواره نیست. ما سعی می کنیم بهترین برنامه را بچینیم فارغ از اینکه فیلم را زنان، مردان، سیاهپوستان، کره‌ای‌ها یا دیگر مردمان ساخته باشند.

اگر علاقه دارید متن کامل گفتگوی تیری فراموکس درباره انتخابهای جشنواره امسال کن را بخوانید اینجا را کلیک کنید.

فروشنده اصغر فرهادی
شهاب حسینی و ترانه علیدوستی در نمایی از “فروشنده” اصغر فرهادی

image_print
تاريخ انتشار: جمعه ۲۷ فروردین ۱۳۹۵ - ۱۲:۰۷
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=21016

بعدش؟

مطالب مرتبط

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code