۱۵۰۷۱۴۰۱

ماه‌چهره خلیلی: وسایل جزیی مربوط به شش ماه اول زندگی فرزندم را از انگلیس خریدم!/همسرم گفت دیگر بچه نمی‌خواهم/ ترجیح دادم فرزندم بجای انگلیس در ایران به دنیا بیاید

سینماژورنال: تا همین یکی دو سال پیش کمتر بازیگر زنی از سینمای ایران بود که جرأت کند درباره ازدواج و بارداری اش بی تعارف با مخاطبان صحبت کند.

 به گزارش سینماژورنال با این حال مدتی است که بازیگران زن سینما و تلویزیون نه تنها ماجرای ازدواجشان را رسانه ای می‌کنند که حتی درباره بارداری خود و اینکه بناست چطور فرزندشان را تربیت کنند بی پرده پوشی با مخاطبان سخن می‌گویند.

 اخیرا مهناز افشار بازیگر زن سینمای ایران در این باره به تفصیل سخن گفت و حالا ماه‌چهره خلیلی دیگر بازیگر زن سینما و تلویزیون در این باره با نژلا پیکانیان در “دیده بان” حرف زده است.

 همراه با فرزندی در شکم نقش یک مادر سرطانی را بازی کردم

خلیلی که حدودا یک سالی میشود با ابراهیم اشرفی از فیلمبرداران سینما و تلویزیون که “استراحت مطلق” را به عنوان فیلمبردار روی پرده دارد، ازدواج کرده است همزمان با بارداری در یک فیلم با عنوان “هدیه” هم ایفای نقش کرده است. خودش درباره حضور در این فیلم می گوید: وقتی این فیلم به من پیشنهاد شد گفتم باردارم و نمیتوانم بیایم اما آنها گفتند اتفاقا شخصیت فیلم هم یک خانم باردار است. این شد که پذیرفتم. به گزارش سینماژورنال این بازیگر می افزاید: در “هدیه” نقش مادری را بازی میکنم که سرطان دارد. او بعد از حاملگی متوجه بیماریش میشود. این فیلم تجربه درونی عجیبی برایم بود.

 فرزندم اولین فیلمش را در شکم من بازی کرد

ماه چهره خلیلی که از اولین فرزندش پسر است در جایی دیگر از گفتگو بیان می کند: به خیلیها که از ما می پرسند بچه تان هم بازیگر می شود یا نه می گویم بچه ما هنوز نیامده فیلم اولش را هم بازی کرد. در فیلم “هدیه” در شکم من جلوی دوربین رفت و اولین فیلمش را تجربه کرد.

 وسایل جزیی مربوط به شش ماه اول زندگی فرزندم را از انگلیس خریدم!

این بازیگر که گویا وضعیت زندگیش آن قدر خوب است که سیسمونی فرزندش را از بریتانیا تهیه کرده اظهار می دارد: من سعی کردم وسایل جزیی تری که مربوط به شش ماه اول زندگی فرزندم است را از انگلیس بخرم تا همه استانداردهای لازم را داشته باشد! در ایران هم به همراه همسرم “ابراهیم” وسایل دیگر را خریدیم. موقع خرید و امضای سفارشها من مدام از ابراهیم عکس میگرفتم چون خیلی برای خرید هیجان داشت.

ماه چهره خلیلی
ماه چهره خلیلی و همسرش ابراهیم اشرفی

 ترجیح دادم فرزندم بجای انگلیس در ایران به دنیا بیاید

بازیگر آثاری چون “نقاب” و “سن پترزبورگ” درباره تصمیم گیری برای تولد فرزندش در ایران یا انگلیس می گوید: من و همسرم درباره اینکه فرزندمان کجا به دنیا بیاید خیلی با هم حرف زدیم و همه چیز را بررسی کردیم اما در نهایت تصمیم گرفتیم فرزندمان در ایران به دنیا بیاید به چند دلیل و البته از هم مهمتر اینکه من مهر و صفا و دورهم جمع شدن ایرانیان بعد از زایمان را خیلی دوست دارم.

 در آینده خودش است که باید تصمیم بگیرد کجا زندگی کند

خلیلی که نوه پروین سلیمانی بازیگر مرحوم سینمای ایران است درباره آینده زندگی فرزندش می افزاید: خودم بعد از این همه سال زندگی در انگلیس دوست دارم همچنان در ایران زندگی کنم. نمیدانم بچه مان در این مورد چه تصمیمی خواهد گرفت و در آینده خودش می داند که چکار کند.

 همسرم گفت دیگر بچه نمی خواهم

اخیرا مجموعه تلویزیونی “گذر از رنجها” را با بازی خلیلی دیدیم ضمن اینکه وی در سریالهایی چون “کلاه پهلوی” و “مختارنامه” هم ایفای نقش داشته است. وی با اشاره به عشقی که همسرش به وی دارد بیان می دارد: از موقعی که باردار شده ام ابراهیم سر کار نرفته تا با هم باشیم. اوایل ازدواجمهان که درباره بچه دار شدن حرف می زدیم می گفتیم فقط یک بچه نداشته باشیم ولی یک بار من درد داشتم و در شرایط نرمالی نبودم و ابراهیم گفت من دیگر بچه نمی خواهم چون می گفت نمی توانم تحمل کنم که تو این قدر اذیت شوی.

image_print
تاريخ انتشار: دوشنبه ۳ فروردین ۱۳۹۴ - ۱۲:۰۳
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=2024

بعدش؟

مطالب مرتبط

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code