۰۲۰۱۱۴۰۲

مهناز افشار: همسرم اهل دموکراسی است/از او ممنونم که بخاطر من ایستاد!/ وقتی فهمیدم باردارم حس کردم دنیا تمام شده/ برند همسرم را دوست دارم!!!

سینماژورنال: مهناز افشار بازیگر زن ایرانی که اخیرا به واسطه ازدواجش با فرزند محمدعلی رامین از مدیران دوران ریاست جمهوری محمود احمدی نژاد حاشیه ساز شده بود به زودی مادر می شود.

به گزارش سینماژورنال مادر شدن بازیگران زن سینما در همه جای دنیا اتفاقی طبیعی است اما به همان اندازه برای هواداران این بازیگران هم کنجکاوی برانگیز است که درباره جنسیت فرزند و حال و هوای مادر شدن بدانند.

مهناز افشار در تنها گفتگوی خود درباره لذت مادر شدن و دوران بارداری که با مارال دوستی در “استایل” انجام شده به برخی از نکات خواندنی درباره حسی که نسبت به فرزند درراهش دارد اشاره کرده است. در این گفتگو افشار تا توانسته از خصوصیات اخلاقی همسرش هم حرف زده.

از همه جالبتر اینکه در این گفتگو مهناز افشار شوهرش محمدامین رامین را که بواسطه خاستگاه سیاسی پدر-محمدعلی رامین-شناخته میشود آدمی اهل دموکراسی قلمداد میکند.

ازاینکه دلم معلوم میشود لذت می برم

مهناز افشار با تاکید بر اینکه اصلا علاقه ندارد بارداری خود را پنهان کند می گوید:از اینکه دلم معلوم میشود لذت می برم. راستش گاهی وقتها کمرم را گودتر می کنم تا بیشتر دیده شود. دنیای بارداری برای من دنیای فانتزی، جذاب و در عین حال روحانی است.

آرزوی من و پدر برای دخترمان عشق و آزادی و هویت مستقل است

وی درباره نامه ای که برای دختر درراهش نوشته بیان می دارد: من دختر کوچکی را در دلم دارم و این شگفت انگیز است. من برای دخترم، برای این شاهزاده خانم نامه ای می نویسم که بداند آرزوی من و پدرش برای دختر کوچولویمان عشق و آزادی و هویت مستقل است و میخواهم بداند که حق انتخاب دارد.

همسرم اهل آزادی و دموکراسی است

به گزارش سینماژورنال یکی از جالبترین بخشهای گفتگو جایی است که افشار به صورت کاملا غیرمستقیم به توصیف شوهرش پرداخته و می گوید: به پدرش می گویم اسمش را چه بگذاریم؟ میگوید اجازه بدهیم خودش چهار پنج ساله که شد اسمش را انتخاب کند. پدرش اهل آزادی و دموکراسی است.

محمدامین رامین در کنار پدرش محمدعلی

محمدامین رامین همسر افشار در کنار پدرش محمدعلی

همسرم خیلی خوب بلد است از ذهن و فکر من حمایت کند

وی در جایی دیگر از گفتگو در توصیف همسرش محمدامین که فرزند محمدعلی رامین است، بیان می کند: همسری به‌روز دارم که روشن است و به رها بودن من اهمیت می دهد و مرا حمایت میکند. در این لحظه اعلام میکنم از او ممنونم که بخاطر من ایستاد. او خیلی خوب بلد است از ذهن و فکر من حمایت کند.

همسرم بسیار کلاسیک است

افشار در توصیف سبک پوشش همسر می گوید: همسرم بسیار کلاسیک است و من این استایل را دوست دارم. ازدواج با او باعث شد به این پوشش علاقه نشان دهم برای همین استایلم را رسمی تر کردم ولی بارداری اشتهای استایلهای متفاوت را به من داد.

برخلاف ایرانیها، همسرم شنونده خوبی است

بازیگر آثاری چون “سالاد فصل” و “رییس” با اشاره به زادگاه همسرش که آلمان بوده بیان می دارد: همسرم زمان زیادی از بدو تولد را در خاک دیگری بزرگ شده است و دارای منش خاص و بسیار منعطف و متوجه است. به گزارش سینماژورنال مهناز افشار ادامه میدهد: من و همسرم بسیار با هم متفاوتیم. از هیجان من تا آرامش او فاصله بسیار است اما خوبی او این است که شنونده خوبی است و این خصوصیتی است که جغرافیای بزرگ شدنش به او داده برحلاف ما ایرانیها که شنونده خوبی نیستیم.

در “نهنگ عنبر” و “عشق تعطیل نیست” باردار بودم/از چهارماهگی به بعد بازی نکردم

مهناز افشار با اشاره به تجربیات اخیر بازیگریش اظهار می دارد: در “نهنگ عنبر” و این اواخر “عشق تعطیل نیست” باردار بودم و اتفاقا خیلی حالم خوب بود و حسابی با این مساله سرگرم بودم که بعدها با دیدن این دو کار میتوانم به او بگویم که اینجا همراه من بوده ای اما از چهارماهگی به بعد تصمیم گرفتم کار نکنم.

مهناز افشار

مهناز افشار

دختر پژمان بازغی به من میگوید “عمه”

این بازیگر پیرامون ارتباطش با کودکان به نکات جالبی اشاره می کند. وی می گوید: با کودکان رابطه خوبی دارم. “نفس” فرزند پژمان بازغی و مستانه مهاجر که به دنیا آمده بود من در گوشش چند بار کلمه “عمه” را تکرار کردم. حالا که هفت سال است به من عمه می گوید.

 ترانه علیدوستی با دقت از “حنا” مراقبت میکند

مهناز افشار ادامه می دهد: من وقتی به ترانه علیدوستی اطلاع دادم که باردارم خیلی خوشحال شد و کمک کرد. به نظرم او یکی از بهترین مادرهای روی زمین است بخاطر اینکه با دقت و نظم از “حنا” دخترش مراقبت میکند.

 وقتی فهمیدم باردارم حس کردم دنیا تمام شده

مهناز افشار در توصیفش از بارداری می گوید: وقتی فهمیدم باردارم به ترانه علیدوستی گفتم احساس میکنم دنیا تمام شده است و ترانه در یک جمله حلش کرد و گفت طبیعی است. به گزارش سینماژورنال افشار می افزاید: من حتی با لیلا حاتمی هم درباره بارداری صحبت کردم و بسیار آرام شدم. به نظرم لیلا نمونه موفق یک هنرمند صاحب خانواده است. او الگوی زنانگی در سینمای ایران است.

مهناز افشار

مهناز افشار

 برند همسرم را دوست دارم!

مهناز افشار در جایی از گفتگویش هم درباره علایقش به برندهای پوشاک صحبت می کند. وی می گوید: در دهه ۷۰ طرفدار “ورساچه” بودم و این برند به سلیقه ام نزدیکتر بود و بعد از آن “گوچی” را دوست داشتم. “بربری” را اصلا دوست ندارم اما این روزها در انتخابها “پورش دیزاین” را خیلی دوست دارم. این برند سلیقه همسرم است. به گزارش سینماژورنال افشار می افزاید: “ایوسن لارن” را هم خیلی دوست دارم. اصلا برندهایی که تولید خیلی محدود دارند مورد پسند من هستند.

 از اجبار بیزارم/در اسلام هم حق انتخاب وجود دارد

برنده سیمرغ بلورین بهترین بازیگری مکمل بخاطر “سعادت آباد” در جایی از گفتگو از علاقه اش به رهایی چنین پرده برمیدارد: من از اجبار در هر موضوعی حتی خوشی بیزارم. حق انتخاب دادن به آدمها استایل من است. در دین اسلام هم حق انتخاب وجود دارد یعنی در دینی انسانی هم به صورت کاملا اخلاقی به این قضیه نگاه شده.

image_print
تاريخ انتشار: شنبه ۱۶ اسفند ۱۳۹۳ - ۱۶:۱۶
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=1492

بعدش؟

مطالب مرتبط

46 نظر برای مطلب "مهناز افشار: همسرم اهل دموکراسی است/از او ممنونم که بخاطر من ایستاد!/ وقتی فهمیدم باردارم حس کردم دنیا تمام شده/ برند همسرم را دوست دارم!!!"

 1. ح.ه گفت:

  خانم افشار شما دهه هفتاد عاشق گوچی بودی؟
  بیخیاااااال بابا
  چقدر شما کلاس الکی میزارین واسه این ملت؟
  هی هم سعی میکنید همه چیو ارمانی نشون بدین

 2. غفاری گفت:

  سلام اقای ح.ه
  کاملا با شما مووااااافقم
  هنرمندای هالیوودی راحت از بدبختیاشون واسه خرید یه فیلم وی اچ اس حرف میزنن
  اونوقت هنرمندای ما همچین حرف میزنن که انگار از شیکم مادر بازیگر زاده شدن
  خداییش اینا توهین به شعور ماست

 3. علیرضا محمدی گفت:

  یه بار بگین تافته جدابافته این دیگه
  این همه اغراااااق
  بس کنید توروخداااااااااااا

 4. نسرین گفت:

  فقط و فقط با این حرفا باعث میشین فاصله تون با مردم بیشتر باشه خانم افشار
  برند فلان
  برند بهمان
  .
  شوهرم اینطوری
  شوهرم اونطوری
  .
  اینکه شوهرتون میتونه کل زندگیشو تو آلمان درس بخونه و یه سری تو ایران خرج تحصیل ندارنو چرا درباره اش چیزی نمیگی؟

 5. الی گفت:

  من که مهناز جونو دوست دارم
  با هیچ کدوم از شماها هم موافق نیستم

 6. جبار گفت:

  حالا یک نفر روی زحمت وتلاش و استعدادش به جایی رسیده و موفق شده شما چشم دیدن ندارید؟؟؟ مهناز عزیز می تونه یک الگو برای تمام دخترا ایرونی باشه

 7. ت گفت:

  دیگه هیچ مشکلی نداریم فقط اینکه بیوفتیم دنبال جنسیت بچه ی بازیگرا؟؟!!

 8. ازاده گفت:

  چقدر حرفهاي مفت ،چرا هيچوقت حاضرنيستين بگين يه شانس بزرگ زندگي تونو عوض كرد مخصوصا تو كه شانست زد و ملت بخاطرعشق به گاف. پذيرفتنت،حالا هي از برندهاي مورد علاقه ات در گذشته ميگي؟اين چه مصاحبه سبك و احمقانه اي بود!!!!

 9. ناتاشا گفت:

  مهناز افشار را دوست دارم قدم نورسیده مبارک باشد ولیکن بعضی اظهار نظراتش موافق نیستم اینکه می گه به نظرم لیلا نمونه موفق یک هنرمند صاحب خانواده است. او الگوی زنانگی در سینمای ایران است.! بازیگران که دارند از هم طلاق می گیرند لیلا حاتمی علی مصفا هم … چه الگوهایی! ههههههههه سحر دولتشاهی رامبد جوان جدا شدند لادن طباطبایی سعید تهرانی با داشتن یک دختر جدا شدند بازیگران که الگوی جالبی نیستند

 10. رامین گفت:

  به زودی، شاهد جدایی…و تکرار ماجرای حسنی/نامداری خواهیم بود!
  این حرفها، نشانه یک بیماری روانی و پوشاندن یک مشکل اساسی در خانواده است…خواهیم دید…

 11. lili گفت:

  ولی حق ارمیا نبود اول شه

 12. م گفت:

  فدای سرم بشی خودتو و همسرت با این طرز فکره مسخرت

 13. ستاره گفت:

  ۲۲ملیارد مهرته.بچتو میبری ویزای …بگیره .حالا تو شوهرت شدین وطن دوست.پولای مملکتو ….بچه هاشونو میبرن اونبر .اینبر میگن مرگ بر… .تف بر هر چی… تخیلیه

 14. اناهیتا گفت:

  ایدم تعریف کنه میدونی چقدر پول بردهن از کشور باید اونجا باشن ی روزی اتفاقی افتاد
  تونن فرار کنن مشاور احمدی نژاد کم
  کسی نبوده
  این همه پول جا بجا می کنن
  همه شو میزنه ب نام زنش
  ک اتفاقی افتاد نتونن بگیرن تازه این همه مهریه داره
  خدا جوا تونو ده مهناز جونم جلا زن اون شدی
  من دوست داشتم ولی دیگه خوشم نیمد خاطر پول زن اون شدی تازه بچه اتم توی المان دنیا میاری
  ک ی روزی با این همه پول ری کیف کنید خدا داد ما ایرانی ها رسه

  اون ور ای ها می خوان چاپالو چاپول کنن این ور هم از اون ور دتر همه می خوان دارو ندار ایران رو ببرن
  اخه ما چ گناهی کردیم ایرانی شدیم
  افتخار می کنیم ولی دم از مملکت میزنن خودشون اون ورب دنیا میان این همه پول هم اون ور اب دارن خدایا ی جور اروشونو
  ببر ک درس عبرت بشه
  این همه پول اخه از کجا میارن
  مگه پدرانشون چقدر ارث گذاشتن واسه اینا خدایا نیست نابودشون کن
  راضی ام ب رضای تو حرف زیاد ولی نمی شه

 15. اناهیتا زردتشتی گفت:


  اینکه میگی شوهرم در المان بزرگ و… اهل دموکراسیه و… یعنی چه؟ادمی که با پول مردم میره انور زندگی میکنه مفهوم دموکراسی میفهمه!!با این حرفها میخواس بگی براش پولش نبود برا درکش و شعورش بود!!یعنی این پسر جناب رامین نیست…!پسر اوباماست یا ساکوزی!واقعا این همه خودنمایی برا چیه؟!! اصلا هرکی هست دلت خواست براچی اسطوره میکنی خودتو و اونو عادی باش عزیزم خیلی هم مهم نیستین…

 16. مریم گفت:

  خوشبخته درهرصورت حق باکسیه که برندست وخوشبخته تونسته باشه شده حرفای شما چیزی روعوض نمیکنه جزخالیتون کنه اونا سواره اندشما پیاده پس بی خیال شمافقط میتونید بگیدخوش به حالتون وارزوی ازاین شانسا واسه خودتون کنید

 17. هوادار سابق گفت:

  قبلا از مهناز افشار خوشم میومد
  ولی الان با خوندن این مصاحبه پاک از چشمم افتاد
  به شعور ملت توهین نکنید لطفا
  امثال شما از صدقه سر همین مردم به چیزایی که تو خوابم نمیدید ید رسیدید اونوقت برای وضع حمل تشریف میبرید ایالات متحده همونجایی که علیه اش کل خاندان شوهرتون مرگ بر اون میگن
  اينهمه تناقض رو با واژه های قشنگ کجای دلمون بذاریم
  موفقیت و سعادت یه چیزه ، نقش بازی کردن یه چیز دیگه

 18. رضا گفت:

  واقعا خجالت آوره که میگه خانم فلانی الگوی زنان ایرانیه. کسانی که نهایت مدت ازدواجشون به ۲ سال نمیرسه الگو هستند. خیلی دم از این میزنه که آزادیو دوست داره. خب برو آزاد باش. میتونی بری سواحل آمریکا با … بگردی. به قول تو دین اسلامم که بهت اجازه داده. من طرفدار برند فلانمو بهمان. اینا تماما از عقده های درونیشونه که این حرفارو میزنن. یک کلمه از هر ۱۰ تا بازیگر حداقل ۷ تاشون روانین و عقده دارن ۲ تا معمولین و شاید یکی درست حسابی باشه.

 19. حسن گفت:

  سلام من قبلا کسی رو که میدیدم که پولدار شده یا ادم موفقی است خیلی ناراحت میشدم و مدام ازش ایراد می گرفتم ولی بعدا دیدم واقعا باید زحمت کشید که به جایی رسید نوش جان ادمهای موفق و بقیه هم باید تلاش کنند که موفق بشوند نه اینکه از روی سوزش چیزی بنویسد

  • ایرانی گفت:

   اگه ادم از دسترنج خودش پولدار بشه بعله..ولی وقتی … بابت دومیلیون یورو اختلاف حساب شاکیه آدم باشه…این حق مردمه که از ثروت دولتمردان سوال کنند اونم همچین کسایی!!

 20. نیما گفت:

  نه قیافه ی دلچسبی داره نه بازیگریه خاصی داره..

 21. ارمان گفت:

  ایشالاه… خجالت بکش…

 22. امیر گفت:

  مهناز خانم
  آیا از شوهرت پرسیدی ثروتی که دارد از کجاست؟
  ۲۰ ملیارد مهریه و آن خانه ناقابل در آمریکای دشمن از چه راهی بدست آمده؟
  برایت مهم است این پول ها از جیب ملت ایران با دریافت ارز دولتی و…
  و اگر میدانی چگونه از مد لباس میگویی در حالی که اکثریت مردم ایران که به دلیل خالی شدن جیبشان … در دولت پاکدستان با فقر مطلق دست و پنجه نرم می کنند.

  واگذارتان به خدا

 23. ثنا گفت:

  سلام خانم افشار. برای تو و امثال تو که هنوز تو رویاهای و احتمالا عقده های نوجوانیتون اسیر هستید، متأسفم. کمی فکر کن، شاید بزرگ بشی. متأسفم که هموطنم هستی.

 24. پریسا گفت:

  خانم افشار فک کنم همه میدونن …تو یه دیپلم هستی …خخخخخخ ..با پول مردم میرین اونور عشق و حال جلوی دوربین هم انکارومیکنین …اگ اونور بد هس چرا بچه تون اونجا ب دنیا میاد؟؟لابد ویزا داشته باشه …

 25. گلشنا گفت:

  فقط یتونم بگم متاسفم براتون خانم افشار
  من خیلی دوستتون داشتم البته قبل از خوندن این متنی ک هیچ چیزش بااون فکری ک در موردتون میکردم تطابقی نداشت
  خب خداروشکر ک ما معنای الگو و اسطوره هم از بعضی دوستان شنیدیم
  خانم افشار محبوبیت با هیچ چیز خریدنی نیست
  یکی مثل گلشی… ک اونجور افسار پاره میکنه
  یکی هم مثل شما ک ب نحوی دیگه دل این مردمو میشکونین با…و ناحقی هاو…و…
  خدا جواب همه اونایی… خووووب میده

 26. علی گفت:

  اونایی که به هم می خورن بعد یه مدت طلاق می گیرن اینا که اصلاً بهم نمی خورن

 27. علی گفت:

  هم به هم نمیخورن هم جفتشون دسته دوم هستن

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code