۰۵۰۹۱۴۰۱

فرزند خسرو شكيبايى به‌طور رسمی وارد سينما شد+عکس

سینماژورنال: پوریا شکیبایی فرزند زنده ياد خسرو شکیبایی در اولین حضورش در عرصه سینما، با صداپیشگی در فیلم “باز باران” با موضوع کودکان مبتلا به بیماری نقص ایمنی اوليه و اهداى سلول های بنیادی به یاری کودکان بیمار آمد.

به گزارش سینماژورنال وى درباره آغاز فعالیت سینمایی اش و چگونگی همکاری با عوامل این فیلم گفت: باز بارانی ها آمدند و حال خوب برایم به سوغات آوردند . حضور معنوی در کنار کسانی که به انسانیت فکر می کنند برایم آرامش بخش است.

وی با تمجید از امیر حسین محمد خانی ، نویسنده و کارگردان فیلم ادامه داد: زمانی که پیشنهاد این کار از سوى كارگردان كار به من داده شد با این که در ایران نبودم با كمال ميل پذیرفتم چرا که معتقدم پیام این فیلم برای کودکان بیمار می تواند این باشد که آنها تنها نیستند ، باز هم باران می آید و زندگی را با خودش می آورد ، چشم خدا به باز بارانی ها ست ، پس نگران نيستم.

به سفارش موسسه خیریه

فیلم کوتاه “باز باران” در آذر ماه سال جاری به سفارش موسسه خیریه “باز باران” با حضور بازیگرانی چون سعید داخ ،ارسطو خوش رزم ،علی عامل هاشمی، مهتاب امین الرعایا ،شیما محمدی ،الهام فقانی،الناز شاهوردی، شیوا فرجی و … جلوی دوربین رفت و هم اکنون در مرحله صداگذاری و ساخت موسیقی است.

موسسه خيريه “باز باران” از سال ١٣٥٨ تاكنون در زمينه حمايت از كودكان مبتلا به بيمارى نقص ايمنى اوليه ، كودكان بى سرپرست و بد سرپرست فعاليت مى نمايد.

باز باران پوریا شکیبایی
باز باران/ پوریا شکیبایی

image_print
تاريخ انتشار: سه شنبه ۲۲ دی ۱۳۹۴ - ۹:۴۱
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=16556

بعدش؟

مطالب مرتبط

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code