۲۷۰۵۱۴۰۱

صدور پروانه نمایش یکی از سه فیلم تولیدشده با شراکت رامبد جوان در جهت اکران سریع‌السیر؟؟+صدور یک پروانه دیگر⇐پرسش: آیا رامبد برای گریز از پاسخگویی درباره چگونگی تأمین سرمایه شراکت متوالی در سه فیلم مختلف، به اکران بدون رونمایی در جشنواره می‌اندیشد؟

سینماروزان: شورای پروانه نمایش سینمایی برای ۲ فیلم مجوز نمایش صادر کرد.

به گزارش سینماروزان شورای پروانه نمایش در جلسه اخیر که با حضور اکثریت اعضا برگزار شد، مجوز نمایش دو فیلم را صادر کرده است.

رامبد جوان که در ماههای گذشته به طور متوالی شریک تولید سه فیلم “قانون مورفی”، “طلا” و “زیرنظر” بوده، مجوز نمایش “قانون مورفی” را گرفته تا خیلی زود و بدون حضور در جشنواره فیلمش را اکران کند.

به نظر میرسد رامبد دو فیلم دیگرش را هم بدون حضور در جشنواره اکران کند! به خاطر دوری از پررنگتر شدن پرسشهای شکل گرفته بر سر چگونگی تامین سرمایه شراکت در تولید متوالی سه فیلم؟

به هر حال رونمایی در جشنواره حواشی پیرامون آثار را افزایش خواهد داد و یقینا اولین پرسش بعد از رونمایی محصولات رامبد در جشنواره فارغ از سنجش کیفی چگونگی تامین سرمایه خواهد بود!

به جز این شورای پروانه نمایش مجوز اکران فیلمی با عنوان عجیب “کنجانچم” به تهیه کنندگی رضا آشتیانی و کارگردانی یاسمن نصرتی را هم صادر کرده است.

فهرست کامل پروانه های صادره به شرح زیر است:

— “کنجانچم” به تهیه کنندگی رضا آشتیانی و کارگردانی یاسمن نصرتی

— “قانون مورفی” به تهیه کنندگی محمدحسین شایسته و کارگردانی رامبد جوان.

image_print
تاريخ انتشار: چهارشنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۷ - ۱۷:۱۰
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=52942

بعدش؟

مطالب مرتبط

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code