۰۷۱۱۱۴۰۱

رپورتاژ رسانه ملی برای فیلمی پر از رقص و آواز+عکس

سینماروزان: رسانه ملی حتی در پخش تیزرهای تبلیغاتی فیلمهای مفرح و سرگرم کننده که توسط تولیدکنندگان متعلق به بدنه سینمای تجاری ساخته می شوند هم خست به خرج می دهد.

به گزارش سینماروزان کمتر پیش آمده تیزر فیلمی مفرح و پر از اله مانهای سرگرم کننده و از جمله آوازخوانی بتواند بی سانسور در رسانه ملی روی آنتن برود.

با این حال درباره “سلام بمبئی” بدعتی جالب روی داده و آن هم رپورتاژی تمام و کمال است که برای این فیلم از شبکه “آی فیلم” روی آنتن رفته است.

 شبکه “آی فیلم” رپورتاژی پر و پیمان شامل پشت صحنه و گفتگو با عوامل “سلام بمبئی” از صدابردار تا تصویربردار و کارگردان و البته بازیگر اصلی آن محمدرضا گلزار را روی آنتن فرستاد!

“سلام بمبئی” که بخش عمده فیلمبرداری آن در هند انجام شده است توسط قربان محمدپور ساخته شده و منهای قطعاتی که بنیامین بهادری برای آن خوانده، مملو از آوازهای گل درشت هندی است و البته حدودا ده دقیقه ای هم نمای رقص دارد که توسط رقاصان مرد هندی اجرا می شود!!!

اینکه چنین فیلمی شانس داشتن رپورتاژی تمام و کمال در رسانه ملی می یابد قطعا می تواند بدعتی باشد برای رسانه ملی که البته بعید است در آینده نزدیک شامل فیلمهای دیگر هم شود.

رپورتاژ "آی فیلم" برای "سلام بمبئی"

رپورتاژ “آی فیلم” برای “سلام بمبئی”

image_print
تاريخ انتشار: چهارشنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۵ - ۶:۳۰
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=31930

بعدش؟

مطالب مرتبط

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code