۱۳۰۱۱۴۰۲

روایت تلخ آقازاده “آتقی” از چهارده سال نحس!+عکس و فیلم

جواد+گلپایگانی+پسرش

سینماروزان/محمد شاکری: عباس آقازاده جواد گلپایگانی روی آنتن شبکه دو و در برنامه “محاکات”، روایت تلخی ارائه داد از غیبت چهارده ساله جواد گلپایگانی.

محمدجواد نظری گلپایگانی یا همان بازیگر آتقی در “آینه عبرت” به خاطر گرفتاری در ماجرای یک تصادف منجر به قتل، نزدیک به ۱۴ سال گرفتار زندان بود.

عباس گلپایگانی فرزند محمدجواد با اشاره به سالهای پخش “آینه عبرت” در برنامه محاکات گفت: من یک خواهر و یک برادر دارم. خواهرم به‌خاطر حرفهای مردم درباره اعتیاد پدرم واقعا ناراحت می‌شد ولی من چون می‌دانستم پدرم معتاد نیست اصلا به این حرفها توجه نمی‌کردم.

عباس گلپایگانی گفت: بعد از ماجرای تصادف پدر مجبور شدیم خانه‌مان در سعادت‌آباد را بفروشیم و به خانه پدربزرگم نقل مکان کنیم. در سالهای زندان پدر، این مادرم بودم که یک تنه زندگی را نگه داشت.

آقازاده گلپایگانی گفت: اتفاقی که برای پدر افتاد، تقصیر ایشان نبود و درنهایت هم معلوم شد که اساسا کسی که عامل مرگ عابر پیاده بوده، پدرم نبوده. پدر علاقه‌ای نداشت کسی از زندانی شدنش چیزی بداند و برای همین سراغ دوستان و همکاران نرفت.

آقازاده گلپایگانی ادامه داد: ۱۲۵ میلیون دیه مقتول بود و ۱۴ سال طول کشید تا این رقم جمع شود و پدر، آزاد شود. پدرم کلی ملک به نام بستگان کرده بود ولی هنگام زندانی شدنش هیچ کس حالش را نپرسید. پدر برای افرادی ارزش بیش از حد قائل بود که مرام و معرفت نداشتند! ۱۴ سال تلخ را بدون پدرم گذراندم و حتی مجبور شدم نامزدی‌ام را به هم بزنم چون بدجوری گرفتار مشکل مالی شدم.

عباس گلپایگانی تاکید کرد: خیلی به موسیقی علاقه داشتم و اگر آن اتفاق برای پدر نمی‌افتاد شاید به سمت موسیقی و خوانندگی می‌رفتم ولی به هر حال پدر، نبود و باید بار خانواده را به دوش می‌کشیدم. پدرم فقط بخاطر ۱۲۵میلیون نزدیک ۱۴ سال در زندان بود و یک مدیر هنری حالش را نپرسید!!!

برای تماشای حرفهای آقازاده آتقی اینجا را ببینید.

 

جواد گلپایگانی و فرزندش عباس در "محاکات"

جواد گلپایگانی و فرزندش عباس در “محاکات”

عباس آقازاده جواد گلپایگانی

عباس آقازاده جواد گلپایگانی

image_print
تاريخ انتشار: یکشنبه ۸ فروردین ۱۴۰۰ - ۹:۲۴
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=63509

بعدش؟

مطالب مرتبط

3 نظر برای مطلب "روایت تلخ آقازاده “آتقی” از چهارده سال نحس!+عکس و فیلم"

 1. علی دادرسان گفت:

  خیلی تکان دهنده س
  و تراژیک ه

 2. پاپی گفت:

  نگران کننده س
  وضعیت ایشون
  یکی باید به فریاد برسه

 3. توانگر گفت:

  پسرش خیلی شبیه خودشه
  چرا همینا که اینا رو میارن
  آنتن پر کنن
  نمیبرنشون تو فیلماشون بازی کنن؟؟؟

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code