۱۱۰۳۱۴۰۲

«خندوانه» براي پول، دختران دم بخت را مسخره مي‌كند؟؟؟

سینماروزان/محمدصادق عابدینی: تبليغ اسپانسر «خندوانه» اين بار با طعم تمسخر دختراني همراه بود كه در سن ازدواج هستند.

به گزارش سینماروزان و به نقل از «جوان» پنج‌شنبه شب، در بخشي از برنامه «خندوانه» كه به تبليغ شركت «الف» يكي از اسپانسرهاي اين برنامه تلويزيوني اختصاص داشت، «دانيال» يكي از همكاران رامبد در اجراي برنامه، سراغ رامبد جوان مي‌آيد و از وي مي‌خواهد تا دخترش را شوهر بدهد و به‌رغم اينكه رامبد مي‌گويد كه دختر ندارد، دانيال تأكيد مي‌كند كه دختر را شوهر بدهد تا پير دختر نشود و براي جهيزيه‌اش از لوازم خانگي «الف» خريد كند.

برنامه «خندوانه» دو اسپانسر دارد كه يكي از آنها توليد‌كننده لوازم خانگي است كه اتفاقاً تبليغات پررنگ‌تري نيز در برنامه دارد.

مديران شبكه نسيم سيما يكي از دلايل ادامه توليد و پخش برنامه خندوانه را تمايل اسپانسر‌ها عنوان كرده‌اند و قاعدتاً دست‌اندركاران برنامه تلاش مي‌كنند با راضي نگه داشتن اسپانسرها زمينه حضور طولاني‌تر خود را در شبكه تضمين كنند، براي همين در مقاطع مشخصي از برنامه، رامبد جوان و همكارانش شروع به تعريف و تمجيد از اسپانسر كرده و از كيفيت كالا و شرايط شگفت‌انگيز فروش اين محصولات مي‌گويند.

در اين بين بعضاً رامبد و همكارانش خودشان را سوژه كرده و درباره اينكه حتماً بايد اسنوا بخرند مي‌گويند! با اين همه، هيچ كدام از اين روش‌هاي تبليغاتي كه گاهي خيلي گل‌درشت و غير مؤثر است، نمی‌تواند مجوزي باشد تا بخشي از جامعه براي اينكه محصولات لوازم خانگي فروش بیشتری داشته باشد، مورد تمسخر قرار گيرند.

بالا رفتن سن ازدواج و اينكه بخشي از دختران جامعه به خاطر نبود تمايل به ازدواج شانس زندگي متاهلي را از دست مي‌دهند، واقعيتي است كه با آن روبه‌رو هستيم، اما اطلاق واژه «پيردختر» براي دختراني كه نتوانسته‌اند همسر مناسب پيدا كنند، آن هم براي اينكه يك برند توليد لوازم خانگي بتواند فروش بهتري داشته باشد، كار اخلاقي است؟

اجراي تبليغ توهين‌آميز حامي مالي برنامه خندوانه توسط رامبد جوان و همكارش دانيال، بازتاب‌هاي منفي زيادي در شبكه‌هاي اجتماعي داشته است.

«حتي اگه يه دختر هم امشب پيش خونواده‌اش از شنيدن «دخترتو بده بره» و «پيردختر» تو خندوانه خجالت كشيده باشه مسئولي آقاي رامبد جوان»، «تو خندوانه براي تبليغ خريد محصولات اسنوا رو آوردن به تحقير دختراي تو خونه، لطف كردن نگفتن ترشيده گفتن ميخواي دخترتو نگه داري پير دختر بشه؟» اينها دو نمونه از اين واكنش‌هاي اعتراضي به خندوانه است، آيا مدير و ناظر پخش شبكه نسيم، نسبت به اين موارد حساسيت ندارند؟! روز گذشته رامبد جوان با انتشار متني در اينستاگرامش توضيحاتي درباره اين اتفاق داد و عذرخواهي كرد.

image_print
تاريخ انتشار: شنبه ۱۱ شهریور ۱۳۹۶ - ۷:۴۱
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=42317

بعدش؟

مطالب مرتبط

3 نظر برای مطلب "«خندوانه» براي پول، دختران دم بخت را مسخره مي‌كند؟؟؟"

 1. Reza گفت:

  روزنامه جوان نمیدونم چه کینه ای نسبت به رامبد داره …آقا جدا حقوق شما رو اون باس می داده که هر دفعه سعی می کنید با زدن این برنامه دیده بشید ؟!
  کلی روضه خوندی و عامدانه اون عذرخواهی رو همچین جمع و جور اون ته آوردی
  انشاالله رفع همه کینه ها

  • پیر شدیم رفت از دست از این جماعت طفیلی گفت:

   اقایی که دچار کمبود روحی هستی بهتر نیست ادامه بدی به نوشتن داستانهای سوئنگ و تولید مصاحبه های خیالی با هالیوود و پاچه خواری از منتهی الیه راست تا منتهی الیه چپ؟؟

 2. وحدت دوست گفت:

  ایشان که اینقدر شوخ و بامزه هستند به گروه بیشمار “پیر پسران” هم بپردازند.

  آنقدر سر اینها روی گوشی برای شمارش “افزایش” لایک‌هایشان پایین است که متوجهٔ “ریزش” عنقریب موهای وسط کله‌هایشان نمیشوند تا روزی که دیگر دیر شده و در گوشی دنبال مراکز کشت مو میگردند ..

  گروه دیگر “فسیلان رنگ مو بخر” هستند که با دختران چهل پنجاه سال جوانتر از خود ازدواج همی‌ می‌نمایند ..

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code