۳۱۰۶۱۴۰۲

تولید قسمت دوم «اکسیدان» در ترکیه و با حضور بازیگران زن «فاطما گل» و «عمر گل لاله»؟!!

سینماروزان: در روزهایی که علیرغم همه محدودیتها از توقیف حوزه تا ممنوعیت تیزر تلویزیونی کمدی «اکسیدان» با پخش رسانه فیلمسازان فروش خوبی داشته و به زودی هم ۱۰ میلیاردی میشود شنیده های سینماروزان حکایت دارد از تولید قسمت دوم این کمدی!

به گزارش سینماروزان داستان «اکسیدان ۲» در حال و هوای قسمت اول میگذرد اما تولید به صورت مشترک با ترکیه انجام خواهد شد و به این ترتیب بخشهایی از داستان در ترکیه روایت خواهد شد.

تهیه کنندگی قسمت دوم این کمدی با منوچهر محمدی نیست و حامد محمدی برای آن که از سایه سنگین پدر که البته سایه ای دلچسب هم بوده(!) درآید تصمیم گرفته با یکی از  تهیه کنندگان قدیمی سینما که در سالهای اخیر فعالیتهایی در زمینه واردات تجهیزات سینمایی داشته کار کند.

به غیر از جواد عزتی و امیر جعفری که هسته اصلی بازیگران هستند مذاکراتی با دو بازیگر زن ترک با نام هاي “برن سات” و “سرنای ساریکایا” براي حضور در قسمت دوم اين کمدی صورت گرفته!

“برن سات” بازیگر “فاطما گل” سریالی به همین نام است که پیشتر با بهمن قبادی در “فصل کرگدن” همکاری کرده بود. “سرنای ساریکایا” هم برای ایرانیان به واسطه سریال “عمر گل لاله” و ایفای نقش “یشیم” شناخته میشود.

مهاجرت شاکله ماجراهای قسمت دوم “اکسیدان” هم هست و هیچ بعید نیست که با توجه به مختصات ترکیه به عنوان یکی از پایگاههای شبکه جم، در فیلم با این شبکه و مهاجران به آن شوخی شود.

image_print
تاريخ انتشار: سه شنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۱:۱۲
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=41607

بعدش؟

مطالب مرتبط

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code