۲۵۰۵۱۴۰۱

انصراف مسعود کیمیایی از جشنواره فجر با فیلمی که سرمایه‌اش تمام و کمال از جیب دیگری است!! +فیلم⇔راهی بهتر برای همدردی نبود رییس؟!

سینماروزان: مسعود کیمیایی به‌بهانه روزگار سخت مردم و تسلیت به مسافران پرواز اوکراین از این گفته که دلش نمی‌خواهد فیلم اخیرش “خون شد” در جشنواره فجر باشد!

اگر “خون شد” فیلمی بود که کیمیایی آن را به تهیه‌کنندگی خودش و با سرمایه شخصی تولید می‌کرد این انصراف، منطقی می‌نمود ولی وقتی تهیه‌کننده فیلم جواد نوروزبیگی است و سرمایه تولید “خون شد” را محمدصادق رنجکشان فراهم کرده، این انصراف چه کارکردی می‌تواند داشته باشد؟؟

مسعود کیمیایی کارگردانی است که حتی بعد از حوادث۸۸ هم نه تنها جشنواره را تحریم نکرد که به تهیه‌کنندگی خودش فیلم “جرم” را ساخت و در جشنواره هم حضور به‌هم رسانید ولی حالا که تهیه‌کننده فیلم، دیگری است و سرمایه‌گذارش، یکی دیگر، یاد مردم افتاده و دم از انصراف می‌زند؟؟

نیک آن بود که کیمیایی ابتدا سرمایه تولید را پس می‌داد و سپس تهیه‌کنندگی را به خودش منتقل می‌نمود و آن گاه به فکر بیرون کشیدن فیلم خودش-و نه فیلم دیگران- از جشنواره می‌افتاد!

فیلم حرفهای کیمیایی را ابنجا ببینید.

image_print
تاريخ انتشار: دوشنبه ۲۳ دی ۱۳۹۸ - ۷:۳۸
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=59062

بعدش؟

مطالب مرتبط

3 نظر برای مطلب "انصراف مسعود کیمیایی از جشنواره فجر با فیلمی که سرمایه‌اش تمام و کمال از جیب دیگری است!! +فیلم⇔راهی بهتر برای همدردی نبود رییس؟!"

 1. ابوالهومن گفت:

  توی دهه چهل،کولر گازی ها رو سیاه سفید نشون دادن تا سال هشتاد و هشت،تحریم فجر توسط این شازده شکسته بشه،الان اومده چی مگه…یکی نیس بگه،احترام سرب و قیصر رو نیگه دار…هرچند،ضامن چاقو کارگردانی اونام،دست کسای دیگه ای بوده…ملتفتید؟!(ببخشید لحن فیلم های جناب کیمیایی رو تقلید کردم،گاز اشک آورش تقلبی بوده?)

 2. مجید توکلی راد گفت:

  کبمیایی ففط ژست میگیره
  خب اگه واقعن منصرفی پول یارو رو پس بده و فیلمو بکش بیرون

 3. Amin گفت:

  ممطن هستید ب خاطر مردم بوده یا داغ کردن بازار فیلم های خودشون
  اینها حاضرم قسم بخورم سیاست گذاریهای خودشون هست ن ب خاطر مردم
  کیمیایی این اواخر کدوم فیلمش خوب بوده
  دوست داره حاشیه سازی کنن اینها

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code