۱۱۱۱۱۴۰۱

جمال شورجه سریال زندگی سردار اصفهان را می‌سازد

سینماژورنال: جمال شورجه کارگردانی که هفت سال بعد از “سی و سه روز” هنوز نتوانسته فیلمی را کارگردانی کند همزمان با تلاش برای فراهم آوردن مقدمات تولید سریال “موسی(ع)” به دنبال ساخت یک فیلم دفاع مقدسی هم هست.

به گزارش سینماژورنال این فیلم دفاع مقدسی درباره زندگی شهید حسین خرازی از فرماندهان اصفهانی جنگ تحمیلی و موسس لشکر پیاده ۱۴ امام حسین اصفهان است که هم در جبهه غرب و هم جبهه جنوب در برابر قوای بعثی ایستاد و در میانه دهه ۶۰ و در جریان عملیات کربلای ۵ به شهادت رسید.

جمال شورجه  در جشن ولایت و دفاع مقدس اصفهان اظهار کرد: خوشحالم که این اجازه به من داده‌ شده تا بتوانم پروژه ساخت فیلمی از زندگینامه شهید حسین خرازی را با عنوان «روایت عشق» آغاز کنم.

وی افزود: تصمیم برای ساخت این فیلم از چندین سال پیش اتخاذ شده بود و من طرح آن را دنبال می‌کردم، نهایتاً طرحی توسط رحیم رحیمی کارگردان خوش‌ذوق اصفهانی به من ارائه شده که یک نمونه از آن را در اختیار کارشناسان، راویان دفاع مقدس، فرماندهان و هم‌رزمان شهید حاج حسین خرازی قرار می‌دهم تا با مشورت آنها بتوانم این طرح و فیلمنامه را هرچه بهتر پیاده‌سازی کنم.

کارگردان سینما و تلویزیون کشور گفت: در «روایت عشق» به زندگی شهید حسین خرازی از تولد تا شهادت پرداخته شده و دارای ۲۸ قسمت تلویزیونی است و ورژن سینمایی آن نیز ساخته خواهد شد.

شورجه ادامه داد: در این فیلم به ابعاد مختلف شخصیتی این شهید بزرگوار و اینکه حسین خرازی در دامان چه کسی و بر سر سفره چه کسی بزرگ شده و ارتزاق کرده، اشاره شده است.

image_print
تاريخ انتشار: پنج شنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۵ - ۸:۲۲
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=28560

بعدش؟

مطالب مرتبط

یک نظر برای مطلب "جمال شورجه سریال زندگی سردار اصفهان را می‌سازد"

  1. sadr گفت:

    کاشکی می‌گفتی که بودجه‌اش رو از کدام ارگان، نهاد یا سازمانی می گیری!!!!!!!

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code