۰۱۰۷۱۴۰۰

متعاقب افشای بودجه ۳میلیاردی “کلاه قرمزی”(۹۷)، کیهان مدعی شد⇐صدور حکم توقیف اموال تهیه کننده “کلاه قرمزی” بخاطر بدحسابی!!+داده هایی درباره این تهیه کننده و دوپاسپورته ای که او را وارد سینما کرد

سینماروزان: دو روز قبل بود که روزنامه “کیهان” در گزارشی مرتبط با وضعیت سریال “کلاه قرمزی” از دریافتی ۳میلیاردی تهیه کننده این سریال بابت تولید فصل آخر این سریال خبر داد. فصل مذکور با یک سال تأخیر در نوروز۹۷ روی آنتن رفت و قاعدتا پروسه تولید در روزگاری که دلار کمتر از ۴۲۰۰ بود انجام پذیرفته بود.

حالا “کیهان” در خبری تازه مدعی توقیف اموال تهیه کننده “کلاه قرمزی” بخاطر بدحسابی با عوامل شده!!!

“کیهان” نوشت: درپی انتشار خبری درباره وضعیت مجموعه تلویزیونی «کلاه قرمزی» برخی از عوامل این پروژه در تماس با «کیهان» از شکایت خود از تهیه‌کننده این مجموعه خبر دادند. براساس این گزارش، این عوامل اعلام کردند که پس از گذشت دو سال و نیم از تولید آخرین قسمت از مجموعه «کلاه قرمزی» هنوز مطالبات خود برای همکاری با این پروژه را دریافت نکرده‌اند و به همین دلیل هم اقدام به شکایت قضایی کردند. دستگاه قضایی نیز حکم توقیف اموال به میزان مبلغ مطالبه شده در شکایت شاکیان را صادر کرده است. حکم توقیف اموال تهیه‌کننده «کلاه قرمزی» در روزنامه کیهان محفوظ است.

بد نیست بدانید حمید مدرسی تهیه کننده “کلاه قرمزی” بواسطه برادرش مجید وارد کار تولید سینما شد و تنها پروژه سینمایی که حمید مجزا از برادرش تولید کرد فیلم “کلاه قرمزی و بچه ننه” است یعنی به غیر از مجموعه تلویزیونی “کلاه قرمزی” ایشان فقط یک فیلم را بصورت انفرادی تولید کرده و با همین رزومه به جایی رسیده که سازمان در یک قلم ۳میلیارد بابت تولید “کلاه قرمزی”(۹۷) بهشان تخصیص دهد؟؟!!

برادران مدرسی از بستگان محمد مهدی دادگو مدیرتولید و تهیه کننده دوپاسپورته ای هستند که بیش از یک دهه است فعالیت سینمایی ندارد ولی آنها که بواسطه وی وارد سینما و تلویزیون شدند همچنان بر صدر نشینند و قدر بینند!

سینماروزان آماده است توضیحات تهیه کننده “کلاه قرمزی” درباره ادعاهای اخیر را منعکس کند.

image_print
تاريخ انتشار: سه‌شنبه 2 جولای 2019 - 7:43
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=56457

بعدش؟

مطالب مرتبط

8 نظر برای مطلب "متعاقب افشای بودجه ۳میلیاردی “کلاه قرمزی”(۹۷)، کیهان مدعی شد⇐صدور حکم توقیف اموال تهیه کننده “کلاه قرمزی” بخاطر بدحسابی!!+داده هایی درباره این تهیه کننده و دوپاسپورته ای که او را وارد سینما کرد"

 1. حسینی گفت:

  به نظرم حقشونه که ۳میلیارد بگیرن
  تازه باید بیشتر هم بگیرن
  خیلی بهتر از عصرجدید و بقیه برنامه هاس
  کیفیت کلاه قرمزی

 2. ا.م گفت:

  ۳میلیارد هم پوله
  ؟؟/
  باید ۳۰میلیارد میدادن بهشون

 3. حسنک وزیر گفت:

  برای همین سریالای رمضون چقدر خرج کردن؟؟؟
  میشه بگین
  و بعد مقایسه کنید؟؟

 4. مصیری گفت:

  رقم زیادی بهشون ندادن
  ولی مساله اینجاست که چقدر از این رقم
  به صداپیشه ها و عروسک گردانها رسیده؟؟
  و چقدر به سایر عوامل

 5. مجید تالشی گفت:

  اقا فیلم این کلاه قرمزی رو بازم بسازین
  چرا تعطیلش کردین؟؟؟

 6. نیما تنکابنی گفت:

  بهترین سریال عمرم همین کلاه قرمزی بوده
  نوش جونشون هر چقدر که گرفتن
  ولی پول عواملو بدن دیگه
  چحوری روشون میشه پول بگیرن و بعد پول عواملو ندن
  بابا این کارا رو نکنین

 7. مرجان مویدی گفت:

  کلاه قرمزی بی نظیره
  بی نظیر

 8. دانش گفت:

  من میدونم چه کسانی ازش شکایت کردن. ضمنا مبلغ دریافتی … از صدا و سیما برای همین سریال (سال ۹۶) بالای ۴ میلیلرد تومن است درست در زمانی که دلار ۳۵۰۰ تومن بود. … پول عوامل را نمیده و یورو حواله میکنه هلند برای خانواده اش??? !!! امیذوارم دادگاه با قاطعیت باهاش برخورد کنه چون هر چی سرش بیاد حقشه

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code