۱۸۰۹۱۴۰۰

انتقاد روزنامه اصولگرا از رواج ریاکاری در همکاران رسانه ملی⇐مجری و تهیه‌کننده برنامه یلدای شبکه ۵ کسانی هستند که چندی قبل به تمسخر تلویزیون پرداخته بودند!!!

سینماروزان: تناقضات پیش روی رسانه ملی در ماههای اخیر بیشتر از گذشته شده است. فارغ از نقد دائمی برنامه های شبکه های ماهواره ای در رسانه ملی و همزمان کپی برداری از این برنامه ها، مدتی است برخی دست اندرکاران اجرایی تلویزیون که بخش عمده شهرت خود را مدیون این رسانه هستند رفتاری متظاهرانه را در برابر تلویزیون در پیش گرفته اند.

به گزارش سینماروزان این دست اندرکاران که از تهیه کننده و کارگردان گرفته تا مجری را شامل می شود در خارج از رسانه ملی و مثلا برنامه های ارگانی یا صفحات اجتماعی، نسبت به رسانه ملی ژست اپوزیسیون گرفته و مدام این رسانه را تمسخر می کنند اما پیشنهادات کار برای تلویزیون را-احتمالا به دلیل اعتبارات مالی- روی هوا می زنند.

این تناقض سبب ساز آن شده است که روزنامه اصولگرای “جوان” در یادداشتی به قلم هادی عسکری با ذکر شاهد مثال از رفتار دوگانه مجری برنامه شب یلدای شبکه ۵ به انتقاد از این رویه بپردازد.

متن یادداشت روزنامه “جوان” را بخوانید:

شبكه ۵ سيما اجراي ويژه‌برنامه شب يلدا را به مجري سپرد كه چندي پيش در يك جشن سينمايي رسانه ملي را با سخنان دروغ مسخره كرده بود.

اجراي برنامه «ناردونه» ويژه شب يلدا كه قرار است امشب از شبكه ۵ سيما پخش شود با احسان كرمي است. احسان كرمي، مجري تلويزيون چند ماه پيش و در حين اجراي هجدهمين جشن خانه سينما با ذکر سخناني دروغ درباره ممنوع‌التصوير بودن خانواده كوثري از اينكه آنها در اين برنامه ممنوع‌التصوير نيستند و تصويرشان پخش مي‌شود ابراز خوشحالي كرده بود.

احسان كرمي در حالي اين دروغ را گفته بود كه خانواده كوثري در چندين برنامه تلويزيوني حضور داشتند و ادعاي ممنوع‌التصويري اين خانواده در مرحله اول ظلم است به صداوسيمايي است كه حقوق امثال كرمي را تأمين مي‌كند و به آنها اجازه عرض‌اندام مي‌دهد.

اما از آنجايي كه حافظه صداوسيما در برخي موارد به شدت ضعيف مي‌شود با وجود اين ادعاي دروغ شبكه ۵ حاضر شده مهم‌ترين برنامه‌اش را در اختيار احسان كرمي بگذارد. برنامه «ناردونه» كه به تهيه‌كنندگي محمد حسين رضوي برادر كوچك‌تر محمود رضوي تهيه‌كننده سينما، اجرا خواهد شد قرار است امشب از ساعت ۲۰ روي آنتن شبكه ۵ سيما برود و آن‌گونه كه دست‌اندركاران اين برنامه گفته‌اند داراي سورپرايزهايي است. اصلی ترین سورپرایز هم حضور محمدرضا گلزار بازیگر سینما است.

البته رضوی تهیه کننده این برنامه هم علیرغم اینکه این سالها مرتب از تلویزیون کار گرفته در صفحه اینستاگرامش مرتب به نقد تلویزیون پرداخته و حتی در یکی از پستهایش به صراحت آورده که حالش از تلویزیون به هم می خورد!!

متن اجتماعی تهیه کننده "ناردونه"
یکی از متنهای اجتماعی تهیه کننده “ناردونه” که فارغ از غلط املایی برآمده از ندانستن عدم تفاوت معنای “شِبه” و “شُبهه”، در آن صراحتا از به هم خوردن حال از صداوسیما سخن گفته شده است!
image_print
تاريخ انتشار: سه شنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۵ - ۷:۴۷
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=32501

بعدش؟

مطالب مرتبط

3 نظر برای مطلب "انتقاد روزنامه اصولگرا از رواج ریاکاری در همکاران رسانه ملی⇐مجری و تهیه‌کننده برنامه یلدای شبکه ۵ کسانی هستند که چندی قبل به تمسخر تلویزیون پرداخته بودند!!!"

 1. رضی گفت:

  ههههههههههههههههههههههه
  خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ
  عجبااااااااااااااااااااااااااااااا
  خب اگه تلویزیون بده چرا باهاش کار میکنن
  تلویزیون بده اما پولش خوبه

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code