۰۷۱۱۱۴۰۱

«گشت۲» در آستانه ۹ میلیارد فروش/«خوب بد جلف» ۱۱٫۵ میلیارد را رد کرد/«سه بیگانه» بدون تیزر در آستانه ۱٫۵ میلیارد قرار گرفت+آمار کامل فروش

پردیس+زندگی

سینماروزان: رقابت دو کمدی «خوب بد جلف» و «گشت۲» در بالای جدول فروش جدی تر از قبل شده است. «گشت۲» توانسته در آستانه ۹ میلیارد فروش قرار گیرد و «خوب بد جلف» ۱۱٫۵ میلیارد را رد کرده است و در این شرایط به نظر می رسد «گشت۲» که یک ماهی دیرتر از «خوب بد جلف» روی پرده رفته بتواند خیلی زود این فیلم را پشت سر بگذارد.

«سه بیگانه» تنها فیلم ممنوع از پخش تیزر تلویزیونی نوروز است که توانسته فروش خود را در آستانه ۱٫۵ میلیارد قرار دهد و اقبال بخصوص در شهرستانها باعث شده فیلم روزبروز دامنه مخاطبانش افزایش یابد.

«ماجرای نیمروز» که ارگانی ترین فیلم روی پرده است و از فارابی تا حوزه هنری و تصویرشهر برای تولید آن یاری کرده اند و فارغ از تبلیغات تلویزیونی فراوان، بیلبوردهای خوبی هم به آن تخصیص یافته رقم فروش ۲ میلیارد را پشت سر گذاشته است.

قعرنشینان جدول فروش همه به مانند سه هفته اخیر «یک روز بخصوص» متعلق به همایون اسعدیان رییس شورای صنفی نمایش  و «آباجان» هاتف علیمردانی هستند؛ فیلمهایی که از همان نمایشهای سرد جشنواره ای هم میشد چنین سرنوشتی را برایشان متصور شد.

آمار کامل فروش تا ابتداي جمعه ۱۸ فروردین ۱۳۹۶ به شرح زير است:

(تمام ارقام به تومان است)

–خوب بد جلف ۱۱ میلیارد و ۵۳۰ میلیون (۵۱روز)

–گشت(۲) ۸ میلیارد و ۸۲۰ میلیون(۲۳روز)

–ماجرای نیمروز ۲میلیارد و ۳۶۰ میلیون (۲۳روز)

–سه بیگانه ۱ میلیارد و ۴۰۰ میلیون (۳۰روز)

–مبارک ۱ میلیارد و ۳۵۰ میلیون (۵۲روز)

–آباجان ۸۱۰ میلیون(۲۳روز)

–یک روز بخصوص ۵۹۰ میلیون (۲۳روز)

image_print
تاريخ انتشار: جمعه ۱۸ فروردین ۱۳۹۶ - ۱۰:۰۹
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=36848

بعدش؟

مطالب مرتبط

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code