۲۹۱۰۱۴۰۰

گزارش “کیهان” از بایکوت افطاری روحانی توسط هنرمندان مطرح⇐به دلیل خالی ماندن صندلی‌های داخل سالن، محل برگزاری افطاری را در آخرین دقایق به لابی مرکز همایش‌ها با چیدمان قرار گرفتن دور یک میز تغییر دادند!!/عدم حضور هنرمندان در افطاری باعث ناراحتی شدید رئیس‌جمهور از مسئولین برگزاری شده!!/ حسن روحانی از رئیس‌ سازمان گلایه کرده که چرا سینماگران مطرح به افطاری نرفتند!/رییس سازمان قصد دارد با سینماگران غایب در افطاری برخورد کند!!؟؟

افطاری روحانی

سینماروزان: عدم حضور هنرمندان مطرح حوزه های مختلف و از جمله سینماگران شناخته شده در افطاری حسن روحانی با گزارشی از سوی “کیهان” مواجه شده است.

“کیهان” نوشت: حضور «بسیار کمرنگ» هنرمندانی که از حامیان سرسخت حسن روحانی در رقابت‌های انتخاباتی بودند در مراسم افطاری وی، برای نهاد ریاست جمهوری و سازمان سینمایی «گران» تمام شده است.

این روزنامه ادامه داد: مراسم افطاری رئیس‌جمهور با هنرمندان در حالی بی‌سروصدا برگزار شد که بر اساس پیش‌بینی مدیران نهاد ریاست جمهوری از عدم استقبال هنرمندان و علیرغم ارسال کارت دعوت در سال‌های گذشته امسال به جز ارسال کارت بدون تهیه و ارسال کارت و تنها به‌صورت تلفنی نیز از تعداد محدودی هنرمند در حوزه‌های مختلف دعوت به عمل آمد.

“کیهان” افزود: قابل ‌تأمل اینکه از جمع سی‌نفره هنرمندان سینمایی هماهنگ شده کمتر از ۱۰ نفر در مراسم حاضرشده و مابقی به‌صورت خودجوش! از شرکت در افطاری ریاست جمهوری سر باز زدند.

این رسانه اصولگرا با اشاره به عدم اقبال به افطاری روحانی نوشت: عدم استقبال از افطاری برای رئیس‌سازمان سینمایی و مدیران نهاد ریاست‌جمهور کاملاً غیرمنتظره به شمار رفته به‌طوری‌که مدیران نهاد ریاست جمهوری محل برگزاری را در آخرین دقایق به دلیل خالی بودن صندلی‌های داخل سالن به لابی مرکز همایش‌ها با چیدمان قرار گرفتن دور یک میز تغییر دادند.

این روزنامه خاطرنشان ساخت: عدم استقبال از افطاری باعث ناراحتی شدید رئیس‌جمهور از مسئولین برگزاری و همچنین گلایه حسن روحانی از رئیس‌سازمان سینمایی برای حضور نیافتن هنرمندان مطرح این حوزه شده است؛ اما ظاهراً این گلایه برای شخص رئیس‌سازمان بسیار گران تمام‌شده و قصد دارد به‌نوعی با هنرمندانی که در این مراسم حاضر نشدند برخورد کند!!؟؟

image_print
تاريخ انتشار: یکشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۸ - ۶:۵۲
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=56090

بعدش؟

مطالب مرتبط

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code