۰۸۱۱۱۴۰۰

چرخش پگاه بسان چرخنده؟؟⇐بعد از همکاری پگاه آهنگرانی با یک مستندساز اصولگرا حالا حمایت “کیهان” از اظهارات این بازیگر!

پگاه+آهنگرانی

سینماروزان: سه ماه قبل بود که خبر همکاری مشترک پگاه آهنگرانی اصلاح طلب(!؟) و یک مستندساز اصولگرا با نام سهیل کریمی منتشر شد. این زن و مرد مشغول ساخت مستندی پیرامون انتخابات۸۸ بودند که تصویری ازشان توسط عباسعلی کدخدایی سخنگوی شورای نگهبان منتشر شد.

به تازگی و بلافاصله بعد از سخنانی که پگاه در نقد برخی همکارانش بیان داشته نیز روزنامه اصولگرای “کیهان” به حمایت از این سخنان رفته و به پوشش خبری آنها پرداخته.

پگاه در اظهارات اخیرش که “کیهان” آن ها را بازتاب داده به گلایه از بازیگرانی پرداخته که آمار فالوئرهای مجازی شان بدانها توهم قدرت میدهد تا درباره هر اتفاقی نظر دهند.

همراهی با سهیل کریمی و حالا استقبال “کیهان” از سخنان پگاه را چطور باید ارزیابی کرد؟  “کیهان” همان رسانه ایست که پیش از حضور پگاه در جشنواره برلین۲۰۰۹ به او توصیه کرده بود: مراقب باشید وقتی به آلمان میروید وطن فروشی نکنید!

این اتفاقات را که کنار هم بگذاریم اولین پرسشی که طرح میشود بریدن پگاه از جریان اصلاح طلبی است که سالها حامی آن بوده؟؟

آیا پگاه که عضو ستاد انتخابات کاندیدای سبز شکست خورده۸۸ بود و در انتخابات۹۲ هم نامش در میان حامیان حسن روحانی آمد و ساخت یک مستند پرحاشیه در نقد مسعود ده نمکی از سینماگران مطرح اصولگرا را در کارنامه دارد در حال یک چرخش سیاسی است؟؟

آیا از حالا به بعد باید منتظر همکاری بیشتر پگاه با چهره های اصولگرا و ایفای نقش در آثار کارگردانان دست راست و همراهی با محصولات ارگانهای ارزشی متمول این جریان باشیم؟؟ راستی بودجه تولید همین مستندی را که پگاه با همکاری سهیل کریمی میسازد کجا داده؟؟؟

 

شاید هم پگاه خسته از سیاسی بازی ترجیح میدهد در آستانه چهل سالگی دیگر نه با “این” باشد و نه با “آن” یا در حالت خوشبینانه هم با “این” باشد و هم با “آن”؟؟

پگاه آهنگرانی به همراه سهیل کریمی در برابر عباسعلی کدخدایی

image_print
تاريخ انتشار: چهارشنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۸ - ۵:۴۴
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=57387

بعدش؟

مطالب مرتبط

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code