۰۷۱۱۱۴۰۱

چرخش در همچنان بر پاشنه سابق؟⇐نفر ششم، رییس هیأت مدیره خانه سینما شد!+⇒خانه سینما این انتخاب را نتیجه تعاملی «بسیار مطلوب» دانست!

سینماروزان: همان طور که ۵ روز قبل پیش بینی کرده بودیم همایون اسعدیان هرچند با آرایی شکننده وارد هیأت مدیره خانه سینما شد و همین آرای شکننده بود که اولین جلسه برای انتخابات داخلی هیأت مدیره را بدون نتیجه به پایان رسانده بود(اینجا را بخوانید) اما در نهایت تلاشهای او و بخصوص قرابت ایشان با منوچهر شاهسواری مدیرعامل فعلی خانه سینما کارگر افتاد و در دومین جلسه انتخابات داخلی توانست به ریاست هیأت مدیره خانه سینما برسد.

به گزارش سینماروزان همایون اسعدیان همزمان با حضورش در ریاست شورای صنفی نمایش، قرارداد اکران نوروزی فیلم اخیرش «یک روز بخصوص» را هم ثبت کرد. اسعدیان که سابقه ساخت آثاری همچون «ده رقمی» را در کارنامه اش دارد، در ابتدای دهه نود و در برهه زمانی توقیف فیلمها توسط حوزه هنری از جمله سینماگرانی بود که بجای همراهی با صنف، با حمایت حوزه هنری فیلم ساخت و همین عقبه بود که باعث شد در انتخابات اخیر هیأت مدیره بین هفت نفر، ششم شود اما در نهایت در انتخابات داخلی هیأت مدیره باز هم او رییس شد.

اینکه نفر ششم یک هیأت مدیره ۷نفره یعنی همایون اسعدیان به ریاست هیأت مدیره برسد البته که می تواند این ظن را به ذهن خطور دارد که در خانه سینما در همچنان بر پاشنه سابق می گردد و بنا نیست شرایط در جهت ورود افکار و اندیشه های مستقلتر در ریاست هیأت مدیره پیش برود.

در انتخابات امروز هیأت مدیره خانه سینما که سایت رسمی این نهاد خروجی آن را محصول «تشریک مساعی بین اعضا و تعامل بسیار مطلوب و صمیمانه» دانسته است افراد زیر سمت گرفتند و البته منوچهر شاهسواری همچنان مدیرعامل باقی ماند.

–همایون اسعدیان(رییس)

–مرتضی رزاق کریمی(نائب رییس)

–علی قائم مقامی(سخنگو)

–روانبخش صادقی(دبیر)

متن خبر خانه سینما درباره انتخابات داخلی هیأت مدیره

متن خبر خانه سینما درباره انتخابات داخلی هیأت مدیره/بر عبارات «تشریک مساعی» و «تعامل بسیار مطلوب و صمیمانه» دقت کنید

image_print
تاريخ انتشار: چهارشنبه ۲۵ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۴:۱۰
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=36082

بعدش؟

مطالب مرتبط

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code