۱۳۰۹۱۴۰۰

پخش کمدی-سیاسی «اعتراف…» با حضور یک بانوی زیباروی تونسی(!) به فیلمیران رسید+روایت کارگردان اثر از دردسرهای ساخت محصول سیاسی در ایران

سینماروزان: احمد کاوری بازیگر قدیمی سینما و تلویزیون که در سالهای اخیر تجربه کارگردانی آثاری نظیر «نفوذی» و «خودزنی» را دارد به تازگی فیلمبرداری یک کمدی-سیاسی با نام «اعتراف با دور تند» را به انجام رسانیده است.

«اعتراف با دور تند» یک کمدیست که در شوخی با خط قرمزهای سیاسی و اختلاسهای اقتصادی سالیان اخیر، طعنه های دست اولی به سیاستمداران بالایی کشور زده است.

کوروش تهامی بازیگر بااخلاق سینما در کنار «فاطمه ناصر» هنرپیشه تونسی نقشهای اصلی این کمدی-سیاسی را ایفا کرده اند. کوروش تهامی هم از جمله بازیگران نقش مکمل است.

کاوری که در «نفوذی» و «خودزنی» هم کم یا زیاد رگه های سیاسی را وارد درامهای خود کرده بود با اعلام اینکه پخش «اعتراف…» را موسسه فیلمیران برعهده گرفته است از دردسرهای ساخت فیلم سیاسی در ایران گفت. کاوری گفت: صداگذاری «اعتراف…» توسط آرش قاسمی به نیمه رسید و به تازگی نیز برای ساخت موسیقی این فیلم قرارداد بسته ایم ضمن اینکه قرار است اصلاح رنگ «اعتراف با دور تند» در شرکت ایران نوین صورت بگیرد. پخش این فیلم به شرکت فیلمیران رسیده است و به تازگی برای دریافت پروانه نمایش اقدام کرده ایم اما هنوز مشخص نیست که این فیلم را برای حضور در سی و هفتمین جشنواره ملی فیلم فجر آماده و یا زودتر از جشنواره آن را اکران کنیم.

کاوری با اشاره به سختیهای ساخت آثار سیاسی عنوان کرد: من دیگر فیلم سیاسی نمی سازم چرا که ساختن اینگونه فیلم ها دردسر دارد هرچند به ساخت فیلم های سیاسی علاقه دارم ولی به دلیل سوتفاهم های سیاسی که در کشور حاکم است، ترجیح می دهم این کار را نکنم. من طرفدار هیچ حزبی نیستم و تنها درباره اینکه سیاست چه نقشی در زندگی آدم ها دارد، فیلم ساخته ام اما اینگونه آثار را به یک گروه خاص ربط می دهند بنابراین امیدوارم شرایط به گونه ای شود که امکان ساخت فیلم هایی درباره حرف های کلی سیاست وجود داشته باشد.

image_print
تاريخ انتشار: چهارشنبه ۳ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۴
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=51400

بعدش؟

مطالب مرتبط

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code