۱۱۱۱۱۴۰۱

پخش مکرر ویدیوکلیپ فیلم “من” با صدای امیر جدیدی در MIFA از اتباع GEM!!!+فیلم و عکس

سینماژورنال: بعد از ماجرای صدور حکم دادستانی برای ممنوعیت از فعالیت تعدادی از سینماگرانی که تیزرهای آثارش از شبکه ماهواره ای جم روی آنتن رفته هرچند تب پخش تیزرهای آثار سینمایی از این شبکه سرد شد اما شبکه هایی فرعی مانند «روبیکس» و «ریور» که زیرمجموعه همان جم هستند کم و بیش به پخش تیزرهای آثار سینمایی دست زده اند.

به گزارش سینماژورنال جالب است که این ارسال تیزر برای روبیکس و ریور فقط منحصر به آثار سینمایی نیست و در هفته های اخیر به کرات برخی از محصولات شبکه خانگی و برخی از نمایشها نیز تیزرهایشان در این شبکه‌ها روی آنتن رفته است!!!

این ارسال تیزر به شبکه های فرعی جم البته که تاکنون با واکنشی از سوی اداره نظارت سازمان سینمایی مواجه نشده است اما هیچ بعید نیست که امتداد این وضعیت سبب ساز ورود مجدد دادستانی به قضایا و برخوردهای ضربتی دیگر شود.

ویدیوکلیپ «من» در «میفا»!

در یک مورد کاملا عجیب اخیرا شبکه ای به نام «میفا» باز هم از زیرمجموعه های جم که به پخش ویدیوکلیپ اختصاص دارد تیزری از فیلم «من» ساخته آقای سهیل بیرقی که در آن امیر جدیدی بازیگر اصلی فیلم به آوازخوانی می پردازد را روی آنتن فرستاده است.

البته که این تیزر بخشی از فیلم است؛ در «من» خانم لیلا حاتمی نقش زنی خلافکار به نام «آذر» را بازی می‌­­کند که برای کمک به خواننده شدن یک جوان عشق شهرت با بازی آقای امیر جدیدی مشغول چانه زنی با وی است. در این بین و در جایی از فیلم بر روی آیپد «آذر» کلیپی از همین جوان عشق شهرت به نمایش درمی آید.

این کلیپ با نام «مرسی که هستی» همین کلیپی است که حالا از یک شبکه ماهواره ای سربرآورده و به عنوان ویدیوکلیپی از یک خواننده پاپ پخش می شود و حتی بسان روال متداول در این شبکه نام امیر جدیدی به عنوان خواننده اثر زیر عنوان قطعه و کنار لوگوی شبکه دیده می شود!

در فیلم فقط بخشی از کلیپ دیده می شود اما در نسخه ای که از ماهواره روی آنتن رفته نسخه کامل کلیپ به نمایش درآمده؛ نسخه ای که مشخص نیست بعد از اتمام فیلم کامل شده یا همزمان با ساخت فیلم تولید شده بود.

در پایین این کلیپ لوگوی فیلم «من» هم با فونت درشتی دیده می شود تا مشخص گردد که این کلیپ نه مثلا به صورت جداگانه و از طریق خواننده که از طریق دست اندرکاران فیلم تولید شده است.

 اینکه کلیپ به عنوان بسته تبلیغی ساخته شده یا نه؟ و اینکه چطور سر از میفا درآورده جای پرسش است.

برای تماشای بخشهایی از این کلیپ اینجا را کلیک کنید.

امیر جدیدی در نمایی از "من"
امیر جدیدی در نمایی از ویدیوکلیپ “من”

یک شوخی خاص

سعید خانی که علاوه بر تهیه کننندگی پخش «من» را هم از طریق شرکت متبوعش نسیم صبا برعهده دارد تا نام کلیپ امیر جدیدی آمد از شوخی خاصی گفت که به این سبب هم در فیلم و هم در اکران ایجاد شده است. خانی به «صبح نو» گفت: قطعه «مرسی که هستی» کلا یک شوخی است. کاراکتری که در فیلم نقشش را امیر جدیدی بازی می کند به‌ظاهر توهم شهرت و خوانندگی دارد و همین توهم است  که باعث می شود در جایی هم به آوازخوانی بپردازد و حالا همان قطعه هم همزمان با اکران در فضاهای مختلف رسانه ای منتشر شده است.

خانی درباره چگونگی سربرآوردن این قطعه از یک شبکه ماهواره ای زیرمجموعه جم بیان داشت: ما این قطعه را به عنوان اقلام تبلیغاتی در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی پخش کردیم و اینکه چگونه قطعه سر از ماهواره برآورده را نمی دانم.

سعید خانی با تأکید موکد بر اینکه این قطعه یک شوخی است خاطرنشان ساخت: اینکه برخی این شوخی را جدی گرفته اند و گمان کرده اند آن یک قطعه واقعی است عجیب است. همه چیز شوخی است؛ شوخی شوخی!

این تهیه کننده از شوخی می گوید اما آیا پخش تیزر از شبکه زیرمجموعه جم هم شوخی است؟ و آیا ممکن است این شوخی مجددا پای دادستانی را به ماجرا باز کند؟ باید منتظر ماند و دید…

کاوری که برای کلیپ "من" طراحی شده
کاوری که برای کلیپ “من” طراحی شده
image_print
تاريخ انتشار: یکشنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۵ - ۴:۱۸
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=28632

بعدش؟

مطالب مرتبط

2 نظر برای مطلب "پخش مکرر ویدیوکلیپ فیلم “من” با صدای امیر جدیدی در MIFA از اتباع GEM!!!+فیلم و عکس"

  1. رها گفت:

    اینم شگرد تازه است واسه تبلیغات دیگه
    حالا باید منتظر باشیم همه فیلما کلیپ بسازن بدن اونور پخش بشه

  2. لیانا گفت:

    کارگردان من همونیه که گفته خدا به جم خیر دهد که تبلیغات ما رو پخش کرد
    خب با این وصف بدیهیه که نباید بدشون هم بیاد که حالا کلیپ دادن پخش بشه

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code