۱۱۱۱۱۴۰۱

واکنش یک کنسرت‌گزار به درگیری در کنسرت محسن یگانه: در شهرستان برج میلاد وجود ندارد که توقع امکانات آن را دارید⇔سینماروزان: پس چرا میان بلیت میلاد با بلیت سالن‌های شهرستان تفاوت چندانی وجود ندارد؟

سینماروزان: چند روز قبل گزارشی درباره مشکلات پیش آمده بر سر راه کنسرت محسن یگانه در رامسر منتشر کردیم(اینجا را بخوانید) و در آن گزارش درباره سرگردانی جمعیتی گفتیم که برای تماشای کنسرت آمده بودند اما زیر باران سرگردان شدند.

چهار روز پس از انتشار آن گزارش منوچهر حسنی که برگزار کننده کنسرت بوده گفتگویی با «مهر» کرده و به جای پذیرش مشکلات رخ داده از این گفته که شهرستانها سالن همایشهای برج میلاد را ندارد که مخاطبان بخواهند توقع امکانات آنجا را داشته باشند؛ با این حال این کنسرت گزار این را نگفته که چرا میان قیمتهای بلیت سالن همایشهای میلاد با قیمت بلیت در سالنی غیراستاندارد با صندلیهای پلاستیکی در شهرستان تفاوت چندانی وجود ندارد.

این کنسرت‌گزار این را هم نگفته که اصلا چرا باید در سالنی غیراستاندارد کنسرت برگزار شود و از آن بدتر اینکه چرا برای پارکینگ سرباز(!) این سالن غیراستاندارد از هر خودرو ۱۰ هزار تومان هزینه پارکینگ گرفته شود؟!!

این کنسرت گزار گفته است: در کنسرت های متل قو با توجه به اینکه ابعاد فیزیکی سالن به شکل طولی است عده ای از تماشاگران دید کافی برای تماشای صحنه نداشتند که ما طی روزهای گذشته با توجه به تمهیداتی که انجام گرفت، سالن را مجهز به سیستم ال ای دی کردیم که مشکل دید صحنه نیز مرتفع شود. به هر حال آنچه انجام گرفته نهایت تلاش و دقت همکارانم در گروه اجرایی کنسرت است که واقعا با توجه به امکانات سالن ها، سعی دارند بهترین فضا را برای علاقه مندان و طرفداران فراهم کنند. به طور حتم معایبی هم وجود دارد اما تیم ما چه در رامسر، چه در کلاردشت و چه در متل قو نهایت کوشش را داشته اند که کنسرت ها در کیفیت مناسبی برگزار شود.

حسنی درباره صندلی های پلاستیکی که برای کنسرت ها در نظر گرفته شده است نیز گفت: بنده سال‌هاست که در عرصه برگزاری کنسرت های نوروزی در شمال کشور فعالیت می کنم  در این مدت هم بنا به شرایطی که سالن های برگزاری کنسرت دارند ناچاریم که از صندلی پلاستیکی استفاده کنیم. این موضوع از زمانی که گروه «آریان» در عرصه موسیقی پاپ فعالیت داشته تا به امروز برای تمامی کنسرت ها وجود داشته و موضوعی نیست که مربوط به امسال و سال گذشته باشد. هر چند ما در این زمینه با اعتراضات کمی مواجه هستیم اما مخاطبان عزیز باید به این موضوع نیز واقف باشند که ما در برخی از شهرستان‌ها به دلیل فقدان سالن مجبور به ساخت سالن های بادی چادری شدیم که به ناچار باید از صندلی های پلاستیکی استفاده کرد. در شهرستان سالن میلاد یا برج میلاد وجود ندارد که بخواهیم توقع امکانات آنجا را داشته باشیم. ما هم دوست داریم کنسرت ها به بهترین شکل ممکن برگزار شود اما وقتی امکانات تا این حد به ما اجازه کار را می دهد بنابراین مجبوریم از صندلی پلاستیکی استفاده کنیم. جالب است بدانید ما برای کنسرت حامد همایون می خواستیم ظرفیت را کم کنیم اما بسیاری از مخاطبان حاضر بودند به هر طریق ممکن حتی بدون صندلی در کنسرت حضور یابند.

این تهیه کننده کنسرت با اشاره به حاشیه های کنسرت محسن یگانه در رامسر که منجر به اعتراضات فراوانی از سوی مخاطبان شد، توضیح داد: همانطور که می دانید شمال کشور در ایام نوروز یکی از پرترافیک ترین مسیرهای تردد اتومبیل هاست و روزی که هم قرار بود محسن یگانه در رامسر کنسرت داشته باشد او به دلیل ترافیک مقداری دیرتر به محل اجرای برنامه رسید که همین موضوع موجب بروز مشکلاتی برای مخاطبان عزیز شد که امیدوارم این تاخیر را به حساب تعلل گروه اجرایی نگذارند چرا که هم محسن یگانه و هم گروه اجرایی درصدد بودند که کنسرت راس ساعت مقرر برگزار شود.

image_print
تاريخ انتشار: یکشنبه ۶ فروردین ۱۳۹۶ - ۶:۴۴
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=36435

بعدش؟

مطالب مرتبط

یک نظر برای مطلب "واکنش یک کنسرت‌گزار به درگیری در کنسرت محسن یگانه: در شهرستان برج میلاد وجود ندارد که توقع امکانات آن را دارید⇔سینماروزان: پس چرا میان بلیت میلاد با بلیت سالن‌های شهرستان تفاوت چندانی وجود ندارد؟"

  1. یگانه گفت:

    چقدر کنسرت گزار ادم غیر موجه ای هستش! هر کی از راه رسیده اومده یک سمتی واسه خودش ساخته اسمش هم گذاشته کنسرت گزار!! مردم میرن موسیقی زنده ببینن نه از تو ال ای دی . خوبه به شعور مردم کمی احترام گذاشته بشه ظاهرا کنسرت گزار فقط دنبال جیب مردم هست تا با کمترین هزینه سود کنه. جای این توجیه کردنها دنبال بهبود وضیت باش اقای کنسرو(کنسرت) گزار برای دفعه بعدت میگم

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code