۱۱۱۱۱۴۰۱

از درگیری فیزیکی تا جروبحث کلامی در شب بارانی کنسرت محسن یگانه+فیلم

 سینماروزان/مهدی کشاورز: اولین شب اجرای کنسرت های نوروزی رامسر با بی درایتی محض برگزار کننده کنسرت همراه بود. در حالی که قرار بود محسن یگانه در تک اجرای ساعت ۲۱:۳۰ اول فروردین روی صحنه برود سودای درآمدزایی بی پشتوانه و عدم وجود بستر مناسب فضا را به سمت بروز اتفاقاتی تلخ پیش برد. در حالی که روی بلیطها نوشته شده بود که یک ساعت قبل از آغاز کنسرت دربها بسته خواهد شد اما هیچ تمهیدی برای پذیرش تماشاگران مهیا نشده بود و جماعتی بالغ بر هزار نفر که زیر بارش باران شدید نزدیک دو ساعت معطل شده بودند اقدام به اعتراض و هو کردن کنسرت گزار کردند.

ایجاد سانس اضافه با وجود عدم رضایت محسن یگانه به خاطر مشکلات حنجره اش از یک سو و امکانات محدود سالن همایش های تله کابین رامسر از سوی دیگر دلیل اصلی این سرگردانی جمعیتی بود که در اولین روز از بهار در اندیشه یک شب خاطره انگیز بودند. در نهایت هجوم جمعیت با لباسهای خیس و اعصاب خراب باعث درگیری های فیزیکی و کلامی متعددی شد و حتی مرد جوانی صورتش زخمی شد.

گروهی بلیطهای خود را عودت دادند. گروهی با واکنش نامناسب و تند نیروهای انتظامات مواجه شدند و در شرایطی که فضا متشنج شده بود و صندلی های پرتابل به شدت توی ذوق تماشاگران حرفه ای کنسرت های داخلی زده بود ناگهان محسن یگانه روی صحنه آمد تا شاید قبل از اینکه آتش اعتراضات پردامنه تر شود مردم به احترام آقای خواننده خشم خود را مهار کنند.

جالب است در شرایطی که این بی نظمی نگران کننده با عدم پاسخگویی مناسب برگزار کننده مواجه شد و محسن یگانه از پایان احتمالی اجراهایش صحبتهایی مطرح کرده است اما روز دوم فروردین در همین سالن با چنین سوء مدیریتی برنامه فوق العاده گنجانده شده است!! واکنش دوستان نزدیک محسن یگانه و گردانندگان صفحه مجازی او به اعتراض هوادارانی که همواره با حمایت خویش محسن یگانه را به این جایگاه رساندند فقط و فقط حذف کامنتهای اعتراضی افرادی بود که فقط از همین طریق می‌توانستند صدای اعتراض خود را به گوش هنرمند محبوب خود برسانند.

برای تماشای بخشی از حاشیه های کنسرت رامسر محسن یگانه اینجا یا اینجا را کلیک کنید.

برای تماشای سرگردانی مردم بخاطر کنسرت اینجا را ببینید.

image_print
تاريخ انتشار: چهارشنبه ۲ فروردین ۱۳۹۶ - ۴:۵۶
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=36302

بعدش؟

مطالب مرتبط

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code