۰۹۰۳۱۴۰۲

واکنش کارگردان «گشت ارشاد» به اخراج «آقای دوربینی» از محفل قرائتی⇐با افتخار از «دوربینی» دعوت می‌کنم در فیلم من بازی کند!!⇔آیا «دوربینی» بازیگر «ژن خوک» خواهد شد؟

سینماروزان: انتشار فیلمی که در آن حجت الاسلام محسن قرائتی فردی به نام آقای دوربینی را از محفلش اخراج میکند با واکنشهای فراوانی در فضای مجازی روبرو شده و حتی عزت الله ضرغامی رییس سابق صداوسیما از جانب قرائتی در این باره عذرخواهی کرده است.

سعید سهیلی کارگردانی که کمدیهای «گشت ارشاد» را در کارنامه دارد واکنش جالبی به اخراج آقای دوربینی نشان داده و آن هم دعوت از دوربینی برای ایفای نقش در فیلم تازه اش! با احتساب آن که سهیلی مترصد تولید فیلم «ژن خوک» است هیچ بعید نیست که آقای دوربینی بازیگر این فیلم شود.

سهیلی نوشته است: آقاي قرائتي پرخاش ممنوع ، با خشم فرموديد كه اين آقا را بيرون كنيد… چرا كه حواس مرا پرت ميكند ، يك لحظه حواس پرتي و اين همه عصبيت؟!!! پس ما چه كني ؟ مردم چه بگويند بابت سالهايي كه شما و امثال شما حواسشان را پرت كرده ايد؟ اگر شما پير و حواستان پرت شده و اوايل انقلاب را از ياد برده ايد، مردم حواسشان جمع است و خوب به ياد دارند، سالهايي كه شما بيشتر از ايشان عشق دوربين بودي ، اگر الان نيستيد چون ميليون ساعت فيلم از شما ضبط و پخش شده، بايدم كه از دوربين سير شويد… همانطور كه ما از چهره شما سير شده ايم، شما با پرخاش ايشان را به پشت دوربين ، به زير پايه دوربين تبعيد، اما من با مهر و افتخار ايشان را براي اولين فيلمم به جلوي دوربين دعوت و به اين دعوت مباهات ميكنم. دوباره تكرار ميكنم؛ خشم و پرخاش ممنوع!

image_print
تاريخ انتشار: سه شنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۶ - ۱۱:۰۰
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=44150

بعدش؟

مطالب مرتبط

یک نظر برای مطلب "واکنش کارگردان «گشت ارشاد» به اخراج «آقای دوربینی» از محفل قرائتی⇐با افتخار از «دوربینی» دعوت می‌کنم در فیلم من بازی کند!!⇔آیا «دوربینی» بازیگر «ژن خوک» خواهد شد؟"

  1. خادم شهدا گفت:

    آقای سهیل زاد
    حرمت لباس روحانیت را حفظ کنید
    خود شما را هم این انقلاب و روحانیت به اینجا رساده
    کار ایشان اشتباه بود ولی تخریب ممنوع

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code