۰۳۱۱۱۴۰۰

«هزارپا» مماس با ۳۸میلیارد به اکران خود ادامه میدهد/«مغزها…» ۸میلیاردی شد/«لس آنجلس…» ۴میلیارد را رد کرد/«لازانیا» بدون سینماهای شهرداری و بدون تیزر ۲میلیاردی شد/«پیشونی سفید۲» میلیاردی شد/دو فیلم ارگانی تازه‌ اکران‌شده رویهم ۲۰۰هزار تومان هم نفروختند!!+آمار کامل فروش

سینماروزان: «هزارپا» صدرنشین آمار فروش آخرین روزهای اکران را در آستانه ۳۸میلیاردی شدن میگذراند و درام «مغزها…» که عنوان بهترین فیلم مردمی جشنواره سی و ششم را به خود اختصاص داده بود ۸میلیارد را هم رد کرده است.

فروش فیلم ارگانی «تنگه ابوقریب» از ۵٫۵ میلیارد گذشته است و کمدی «لس آنجلس…» نیز با وجود همه نظرات متناقضی که درباره اش وجود دارد به مرز ۴٫۵میلیارد رسیده است.

«کاتیوشا» به ۳میلیارد نزدیک شده است و کمدی «لازانیا» که توسط شهرداری توقیف شده و از هر گونه تبلیغات محیطی و تیزر تلویزیونی محروم است فروش خود را از ۲میلیارد گذرانده است. «هشتگ» هم دومیلیاردی شده. «عرق سرد» اما علیرغم همه حاشیه سازیهای پیرامونی بعد از یک ماه اکران تازه به نزدیکی ۱٫۵میلیارد رسیده که رقمی نومیدکننده است.

فانتزی-موزیکال «پیشونی سفید۲» که تنها فیلم کودک روی پرده است و البته با کم لطفی برخی پردیس داران در تخصیص سانسهای مکفی روبرو شده بعد از فقط دو هفته، فروشش را از میلیارد گذرانده اما «جاده قدیم» بعد از سی روز فقط نیم میلیارد را رد کرده است!!!

«سوفی و دیوانه» که خیلی زود و در حالی که فروشش افزایش پیدا کرده بود سرگروهش را از دست داد ۲۰۰میلیون را رد کرده و فیلم ارگانی «ماهورا» که با حمایت مستقیم فارابی تولید شده علیرغم داشتن حجم بالای تبلیغات تلویزیونی همین قدر فروخته است.

فروش سه فیلم تازه اکران شده به شدت مأیوس کننده است؛ «گرگ بازی» در دو روز ابتدایی اکران فقط ۶۰میلیون فروخته است و دو فیلم ارگانی «گامهای شیدایی» و «در مسیر باران» که اولی با حمایت موسسه آوینی و دومی با حمایت موسسه ای منسوب به آستان قدس تولید شده، رویهم فروششان به ۲۰۰هزار تومان هم نرسیده است!!!

آمار فروش تا ابتدای جمعه ۴ آبان ۱۳۹۷ به شرح زیر است:

(تمامی ارقام به تومان است)

–هزارپا ۳۷ میلیارد و ۸۰۰ میلیون(۱۱۴روز)

–مغزهای کوچک زنگ زده ۸ میلیارد و ۱۵۰ میلیون(۳۰روز)

–تنگه ابوقریب ۵میلیارد و ۵۵۰ میلیون(۷۹روز)

–لس آنجلس تهران ۴میلیارد و ۳۰۰میلیون(۱۶ روز)

–کاتیوشا ۲میلیارد و ۷۰۰ میلیون(۹۳روز)

–لازانیا ۲میلیارد و ۱۲۰ میلیون(۲۳روز)

–هشتگ ۲میلیارد و ۱۰۰میلیون(۳۰روز)

–عرق سرد ۱میلیارد و ۴۰۰ میلیون(۳۰ روز)

–پیشونی سفید(۲) ۱میلیارد و ۱۰۰ میلیون(۱۶روز)

–جاده قدیم ۵۰۵ میلیون(۳۰روز)

–سوفی و دیوانه ۲۲۵ میلیون(۳۰روز)

–ماهورا ۲۱۰ میلیون(۲۳ روز)

–گرگ بازی ۶۰میلیون(۲روز)

–گامهای شیدایی ۱۲۰هزار تومان(۲روز)

–در مسیر باران ۲۰هزار تومان(۲روز)

image_print
تاريخ انتشار: جمعه ۴ آبان ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۰
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=53094

بعدش؟

مطالب مرتبط

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code