۳۱۰۶۱۴۰۲

نگاهی به عملکرد شبنم قربانی در «عشق کوفی»⇐معجزه عشق نائله!

نگاهی به عملکرد شبنم قربانی در «عشق کوفی»⇐معجزه عشق نائله!

سینماروزان/احمد رنجبر: «دختری که عاشق می شود.» این شرحی یک خطی از موقعیت شخصیت نائله در سریال «عشق کوفی» است. نقش او را شبنم قربانی بازی کرده؛ کسی که دانش آموخته رشته بازیگری است و فعالیت حرفه ای خود را با تئاتر شروع کرد. فیلم «اولین برف»،سریال تلویزیونی«لحظه گرگ و میش» و سریال خانگی «ملکه گدایان» از دیگر تجربیاتش هستند.

«عشق کوفی» برای قربانی دو اتفاق تازه رقم زده؛ او در این سریال نقش اصلی برعهده دارد و شخصیتی که بازی می کند تاریخی است. نائله بعد از دیدن شجاعت کمان دار قافله پدر خود (هلال با بازی سعید شریف) دلبسته اش می شود و عشق خود را با شرم و حیای زنانه به زبان می آورد.

شعله محبت بعد از ازدواج هم خاموش نمی شود و همین معجزه عشق است که نائله از مسلک پدر اموی خود برمی گردد و به همسر علوی اش اقتدا می کند. نمایش تغییر و تحول درونی از نقاط عطف بازی قربانی است. بازیگر، این انقلاب و نیز ویژگی مهم دیگر شخصیت یعنی عشق را به شکلی ملموس و همراهی برانگیز منتقل کرده.

ایفای نقش شبنم قربانی در عشق کوفی

ایفای نقش شبنم قربانی در عشق کوفی

نائله همچنین دختری جسور و زبان دار است و زیر بار حرف زور حتی از سوی پدرش نمی رود. این وجه مقتدر کاراکتر درست نقطه مقابل وجه ضعیف او پس از عاشقی است. قربانی این مشخه را نیز به درستی ارائه کرده و حالا نائله تبدیل به مهم ترین نقش کارنامه اش شده است.

شبنم قربانی با «عشق کوفی» شهرتی دوچندان بدست آورد و توان بازیگری اش را بیش از گذشته به رخ کشید. مسیر بازیگری قربانی هموارتر شده و باید دید در ادامه چه سرنوشتی انتظارش را می کشد.

image_print
تاريخ انتشار: پنج شنبه ۱۶ شهریور ۱۴۰۲ - ۱۴:۰۶
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=77595

بعدش؟

مطالب مرتبط

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code