۰۶۰۳۱۴۰۱

نقش “پوریای ولی” برای حرمله!؟

انوش+معظمی+حرمله+مختار

سینماروزان: مسعود جعفری جوزانی سالهاست به‌دنبال تولید سریال “پوریای ولی” است و انوش معظمی بازیگر “مختارنامه” از علاقه به ایفای نقش پوریای ولی گفته است‌‌‌.

به گزارش سینماروزان، معظمی که در “مختارنامه” ایفاگر حرمله بود به روزنامه جام جم گفت: تاریخ را مطالعه می‌کنم و می‌شود گفت نوستالژی‌بازم. برخی دوره‌های تاریخی را خیلی دوست دارم و با خودم می‌گویم کاش در عصر پهلوانان به دنیا می‌آمدم و در همان عصر از دنیا می‌رفتم.

این بازیگر ادامه داد: به بعضی مقاطع دوران صفویه علاقه زیادی دارم؛ دورانی که هنوز قهوه‌خانه‌ها و حمام‌های عمومی وجود داشت و درعین‌حال به نوعی دوران شکوفایی ایران بود. با مطالعه قصه‌هایی که در این عصر می‌گذرد شاهد شخصیت‌پردازی‌های زیبا و فضایی پر از رنگ هستیم. زمانی که رمان«ده قزلباش» را می‌خواندم – با این‌که نقدهایی به آن وارد است – مدام آن دوره را تصور می‌کردم و دوست نداشتم زندگی‌ام در زمان حال باشد.

معظمی درباره علاقه به پوریای ولی گفت: پوریای‌ولی جزو شخصیت‌های تاریخی است که دوست دارم آن را بازی کنم. واقعا آرزوی این نقش را دارم. کلا به دلیل سابقه‌ام در ورزش باستانی دوست دارم نقش پهلوانان مثل پهلوان حسن رزاز و پهلوان یزدی بزرگ را بازی کنم. دوران آنها رویایی و عجیب بوده‌است. دورانی که قول آدم، قول بود و معرفت بیشتری وجود داشت.

حرمله به دنبال پوریای ولی؟

حرمله به دنبال پوریای ولی؟

image_print
تاريخ انتشار: سه شنبه ۳۰ شهریور ۱۴۰۰ - ۵:۲۵
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=65451

بعدش؟

مطالب مرتبط

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code