۰۷۰۹۱۴۰۱

مهرجویی در “سنتوری۲” حامد بهداد را جایگزین رادان کرد و لیلا حاتمی را جایگزین گلشیفته!!!/این “نارنجی پوش۲” است یا “سنتوری۲″؟

سینماژورنال: در حالی که یک ماه قبل محسن چاووشی از حضور در “سنتوری۲” عذر خواست ساعاتی قبل بهرام رادان نیز از طریق صفحه اجتماعی خود خبر از انصراف از حضور در قسمت دوم “سنتوری” داد.

به گزارش سینماژورنال این دو اتفاق سبب ساز آن شد که داریوش مهرجویی نویسنده و کارگردان کار در گفتگویی از بازی حامد بهداد و لیلا حاتمی در قسمت دوم ابن موزیکال خبر دهد.

طبیعی است که با مهاجرت گلشیفته انتخاب لیلا حاتمی به منزله ایفای نقش جایگزین وی خواهد بود و به این ترتیب تیم بازیگران کار کاملا شبیه به “نارنجی پوش” خواهد شد.

بهرام رادان نامه زد که امکان همکاری ندارد

كارگردان فیلم «سنتوری» که مدتی است خبرهایی درباره ساخت فیلم «سنتوری ٢ » او منتشر می‌شود‌ به “ایسنا” گفت: بهرام رادان در نامه‌ای به من اعلام کرد که امکان همکاری و حضور در فیلم جدید مرا که قرار بود سنتوری ٢ باشد ندارد؛ چرا که برنامه سفر دارد و از نظر زمانی با برنامه ما هماهنگ نبود.

مهرجویی افزود: بهرام رادان برنامه سفر به آمریکا را داشت و امکان بازی در فیلم را پیدا نمی‌کرد. چون قصد داشتم پس از تمرین چند قطعه، فیلمبرداری را از آبان امسال شروع کنم، او عذرخواهی کرد که نمی‌تواند در این پروژه بازی کند.

وی ادامه داد: به همین دلیل حامد بهداد جایگزین بهرام رادان شد و نام شخصیت اصلی فیلم را هم از علی به حمید تغییر دادم. همچنین در کنار بهداد، لیلا حاتمی بازی خواهد کرد.

داستان قسمت دوم ربط چندانی به “سنتوری” ندارد

او درباره‌ی داستان فیلم «سنتوری، مرد پاییزی» گفت: این فیلم داستان متفاوتی دارد و ارتباط آنچنانی به «سنتوری» سال ٨٥ندارد، اما همانند فیلم قبلی خواننده و نوازنده سنتور در آن هستند که برای این کار یک نوازنده خوب پیدا کردیم و دو موسیقیدان جوان هم با ملودی‌های زیبایی که نوشته‌اند و صدای خوبی که دارند ما را همراهی خواهند کرد.

تمام قطعات موزیکال آماده شده

مهرجویی با بیان اینکه تمام قطعات موسیقی فیلم آماده شده است‌، بیان کرد: در این فیلم علاوه بر یک خواننده با بازی حامد بهداد، خواننده دیگری هم داریم که رقابتی بین آن‌ها شکل می‌گیرد.

این کارگردان در پاسخ به اینکه آیا نبود بهرام رادان باعث شده داستان و نام شخصیت اصلی فیلم «سنتوری» را تغییر دهد‌؟ گفت: خیر، داستان فیلم جدیدم از ابتدا همینطور بود و فقط بخاطر نبود رادان، نام شخصیت را تغییر دادم.

image_print
تاريخ انتشار: جمعه ۲۳ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۲:۱۳
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=8403

بعدش؟

مطالب مرتبط

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code