۱۵۰۹۱۴۰۰

«مغزها…» در آستانه ۱۱میلیارد/«لس آنجلس…» از ۶میلیارد عبور کرد/«خانم یایا»میلیاردی شد/«لازانیا» ۳میلیارد را رد کرد/«پیشونی سفید۲» از ۲میلیارد گذشت/فیلمهای ارگانی در قعر آمار فروش+آمار کامل فروش

پردیس+سمرقند

سینماروزان: کمدی «هزارپا» هرچند از چرخه اکران رسمی حذف شده ولی همچنان با در اختیار داشتن تعدادی از سینماهای شهرستانها اکران خود را ادامه میدهد و در مرز ۳۸میلیاردی شدن است. درام «مغزها…» به اکران رو به رشد خود ادامه میدهد و بزودی ۱۱میلیاردی خواهد شد. کمدی-فانتزی «لس آنجلس…» فروشش را از ۶میلیارد گذرانده است و «تنگه ابوقریب» آخرین روزهای اکرانش را در مرز ۶میلیارد میگذراند.

به گزارش سینماروزان کمدی «لازانیا» که نه بیلبورد دارد و نه تیزر و مدام از سوی برخی کارمندان سیستمهای بودجه خوار آماج حملات قرار گرفته فروشش را از ۳میلیارد گذرانده و «هشتگ» هم تقریبا همین قدر فروخته است.

«عرق سرد» آخرین روزهای اکرانش را پشت سر میگذارد ولی هنوز به ۲میلیارد نرسیده ولی فانتزی-کودکانه «پیشونی سفید۲» با وجود اینکه به تازگی سینمای سرگروه در اختیارش قرار گرفته رقم فروش ۲میلیارد را رد کرده است.

«خانم یایا»ی کاهانی با روایت ساکن و کم دیالوگ خود در یک هفته میلیاردی شده و «گرگ بازی» و «جاده قدیم» هر دو از ۶۰۰میلیون فروش گذشته اند. «سوفی و دیوانه» و «ماهورا» هر دو از رقم فروش ۲۰۰میلیون عبور کرده اند و فیلم کودکانه «وای آمپول» در دو روز ابتدایی اکران ۵۰میلیون فروخته است.

فیلمهای ارگانی «در مسیر باران» و «گامهای شیدایی» که با حمایت آستان و موسسه آوینی تولید شده اند، قعرنشینان جدول فروشند که در این بین اولی به واسطه فضای انیمیشن گونه خود فروش بهتری داشته است.

آمار فروش تا ابتدای جمعه ۲۵ آبان ۱۳۹۷ به شرح زیر است:

(تمامی ارقام به تومان است)

–هزارپا ۳۷ میلیارد و ۹۳۰ میلیون(۱۳۵روز)

–مغزهای کوچک زنگ زده ۱۰ میلیارد و ۵۶۰ میلیون(۵۱روز)

–لس آنجلس تهران ۶ میلیارد و ۲۰۰میلیون(۳۷ روز)

–تنگه ابوقریب ۵میلیارد و ۷۰۰ میلیون(۱۰۰روز)

–لازانیا ۳میلیارد و ۱۵۰میلیون(۴۴ روز)

–هشتگ ۳میلیارد و ۵۰میلیون(۵۱ روز)

–عرق سرد ۱میلیارد و ۸۰۰ میلیون(۵۱ روز)

–پیشونی سفید(۲) ۲میلیارد و ۱۳۰میلیون(۳۷ روز)

–خانم یایا ۱میلیارد و ۱۰۰میلیون(۷روز)

–گرگ بازی ۶۵۰ میلیون(۲۳ روز)

–جاده قدیم ۶۱۰ میلیون(۵۱ روز)

–سوفی و دیوانه ۲۵۰ میلیون(۵۱ روز)

–ماهورا ۲۲۳ میلیون(۴۴ روز)

–وای آمپول ۵۰میلیون(۲روز)

–در مسیر باران ۲۵میلیون(۲۳ روز)

–گامهای شیدایی ۳ میلیون (۲۳ روز)

image_print
تاريخ انتشار: جمعه ۲۵ آبان ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۵
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=53402

بعدش؟

مطالب مرتبط

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code