۱۸۰۳۱۴۰۲

«مصادره» ۵میلیاردی شد/نزدیک به ۳۰۰سالن در اختیار دو فیلم ارگانی-۴درصدی/ «لونه زنبور» ۲٫۵میلیاردی شد/«خرگیوش» بدون تیزر تلویزیونی و با فقط ۳۰سالن فول‌سانس در آستانه میلیاردی شدن/«فراری» در قعر آمار فروش+آمار کامل فروش

سینماروزان: «آینه بغل» که به زودی چهارمین ماه اکران خود را تمام خواهد کرد به فروش ۲۰ میلیارد و نیم رسیده و در صدر آمار فروش قرار دارد و به دنبال آن کمدی «مصادره» با بازی رضا عطاران است که توانسته به لطف فضای شوخ و شنگ خود رقم فروش ۵میلیارد را رد کرده و به نظر میرسد ظرف دو هفته آینده ده میلیاردی خواهد شد.

به گزارش سینماروزان «بدون تاریخ…» دیگر فیلم بازمانده از اکران زمستان است که به اکران خود ادامه میدهد و به زودی ۴ و نیم میلیاردی خواهد شد. دو فیلم «به وقت شام» و «لاتاری» که انبوهی از تیزرهای تلویزیونی در اختیارشان قرار گذاشته شده و اولی محصول ارگان ارزشی اوج است  و دومی محصول تهیه کننده ای نزدیک به کاندیدای انصرافی انتخابات۹۶ که به دسته بندی درصدی شهروندان پرداخته بود(!) رقابت خود را با در اختیار داشتن انبوهی سالن ادامه میدهد. این دو در مجموع نزدیک به ۳۰۰ سالن در اختیار دارند ولی همچنان نزدیک به دو میلیارد با «مصادره» فاصله دارند.

«لونه زنبور» دیگر کمدی روی پرده از فروش ۲٫۵میلیارد گذشته است و «خرگیوش» که فقط ۳۰ سالن فول سانس در اختیار دارد و پخش تیزرهایش هم از تلویزیون ممنوع شده است در آستانه میلیاردی شدن قرار دارد. انیمیشن «فیلشاه» با پخش بهمن سبز حوزه هنری هم به زودی میلیاردی خواهد شد.

«اسرافیل» آخرین روزهای اکران خود را میگذراند با آمار فروشی کمی بیش از نیم میلیارد که برای فیلمی که از ناصر ملک مطیعی(!) تا هدیه تهرانی را برای افزایش مخاطب به کار گرفته بود، رقمی منطقی نیست.

قعرنشین آمار فروش همچنان «فراری» است که فروشش بعد از دو هفته به زحمت از صد میلیون گذشته است.

آمار فروش تا ابتدای جمعه دهم فروردین ۱۳۹۷ به شرح زیر است:

(تمامی ارقام به تومان است)

–آینه بغل ۲۰میلیارد و ۵۰۰میلیون(۱۱۴روز)

–مصادره ۵ میلیارد و ۱۰۰میلیون(۱۶روز)

–بدون تاریخ بدون امضاء ۴میلیارد و ۴۰۰میلیون(۴۴روز)

–به وقت شام ۳میلیارد و ۸۰میلیون(۱۶روز)

–لاتاری ۳میلیارد(۱۶روز)

–لونه زنبور ۲میلیارد و ۵۱۰ میلیون(۱۶روز)

–خرگیوش ۸۱۰ میلیون (۱۶روز)

–فیلشاه ۷۹۰ میلیون(۱۶روز)

–اسرافیل ۶۳۰میلیون(۴۴روز)

__فراری ۱۴۵ میلیون (۱۶روز)

image_print
تاريخ انتشار: جمعه ۱۰ فروردین ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۹
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=48730

بعدش؟

مطالب مرتبط

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code