۱۸۰۳۱۴۰۲

«مصادره» یک اپسیلون تا ۱۶میلیارد/«تکزاس» ۹میلیاردی شد/«عصبانی نیستم» در آستانه ۳میلیاردی شدن/«خوک» میلیاردی شد/ادامه رقابت «خجالت نکش» و «چهارراه استانبول»+آمار کامل فروش

سینماروزان: آخرین روزهای اکران رمضان را در حالی پشت سر می گذاریم که عدم ایده پردازی مناسب برای اکرانهای ویژه افطار تا سحر باعث شده یکی از کسادترین اکرانهای رمضانی را پیش‌رو داشته باشیم.

به گزارش سینماروزان به جز این، انفعال شورای صنفی نمایش در برابر عدم توزیع عادلانه سالن میان فیلمهای اکران اول و دوم نوروز هم شرایطی را رقم زد که فیلمهای اکران دوم نوروز نتوانند به حدی بالا از فروش دست یابند؛ فقط درنظر بگیرید بعد از ده هفته اکران رسمی هم باز این فیلمهای اکران اول نوروز هستند که در پردیسهای مهم سالن دارند!

در صدر آمار فروش همچنان کمدی «مصادره» است که یک اپسیلون فاصله دارد با ۱۶میلیاردی شدن و به نظر میرسد به لطف سانسهای فوق العاده خود بتواند تا هفته آینده ۱۶ میلیارد را رد کند. «لاتاری» و «به وقت شام» که محصولات مورد حمایت رسانه ملی بوده اند همچنان با فاصله ای میلیاردی زیر «مصادره» قرار گرفته اند و بعد از آنها «لونه زنبور» است که با عبور فروش از ۹میلیارد به ۱۰میلیاردی شدن می اندیشد.

«تکزاس» یا «تگزاس» پرفروشترین فیلم اکران دوم نوروز بوده است که رقم فروش خود را از ۹میلیارد عبور داده است. «فیلشاه» که همچنان نزدیک به ۱۰۰ سالن در اختیار دارد آرام آرام به ۸میلیارد نزدیک میشود و «عصبانی نیستم» با فقط ۵۰ سالن به نزدیکی ۳میلیارد رسیده است.

«خجالت نکش» و «چهارراه استانبول» رقابت نزدیک خود را ادامه میدهند و «خوک» هم بالاخره توانسته از یک میلیارد بگذرد. «جشن دلتنگی» که از ابتدای اکران با محدودیت سانس روبرو بود به اکران کجدار و مریز خود با حداقل سالن ادامه میدهد و بعد از آن هم «آن سوی ابرها» و «ناخواسته» قرار دارند.

آمار فروش تا ابتدای جمعه ۱۸ خرداد ۱۳۹۷ به شرح زیر است:

(تمامی ارقام به تومان است)

–مصادره ۱۵میلیارد و ۹۲۰ میلیون(۸۶روز)

–لاتاری ۱۴ میلیارد و ۷۰۰ میلیون(۸۶روز)

–به وقت شام ۱۳میلیارد و ۲۶۰میلیون (۸۶روز)

–لونه زنبور ۹میلیارد و ۵۵۰میلیون (۸۶روز)

–تکزاس ۹میلیارد و ۵۰میلیون(۵۱روز)

–فیلشاه ۷میلیارد و ۶۱۰میلیون(۸۶روز)

–عصبانی نیستم۲میلیارد و ۹۰۰میلیون(۳۷روز)

–خجالت نکش ۲میلیارد و ۵۰۰میلیون(۳۷روز)

–چهارراه استانبول۲میلیارد و ۳۰۰میلیون(۳۷روز)

–خوک ۱میلیارد و ۲۰ میلیون(۳۷روز)

–جشن دلتنگی ۱۷۵میلیون(۳۷روز)

–آن سوی ابرها ۱۷۰میلیون(۳۷روز)

–ناخواسته ۶۵میلیون (۱۶روز)

image_print
تاريخ انتشار: جمعه ۱۸ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۱:۲۴
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=50419

بعدش؟

مطالب مرتبط

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code