۱۰۱۱۱۴۰۱

مدیر پردیس تماشا، مدیریت روابط عمومی جشنواره فجر را برعهده گرفت

سینماروزان: دبیر سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر مدیران روابط عمومی و دبیرخانه جشنواره فیلم فجر را اعلام کرد.

به گزارش سینماروزان محمد حیدری طی احکامی مسعود نجفی را به عنوان مدیر روابط عمومی و سحر آذین را به عنوان مدیر دبیرخانه سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر منصوب کرد.

مسعود نجفی که این روزها مدیریت پردیس تماشا در جنوب شهر تهران را برعهده دارد و به نوبه خود کوشیده شرایط برگزاری اکرانهای مردمی را در این پردیس فراهم کند متولد ۱۳۵۸ در تهران، دانش آموخته طراحی صنعتی و مدیریت برنامه‌ریزی فرهنگی بوده و از ابتدای دهه ۸۰ همکاری‌اش را با ایسنا به عنوان خبرنگار سینمایی آغاز کرده است.

وی علاوه بر حضور در شورای مدیران جشنواره‌ فیلم فجر در دوره‌های ۳۰ و ۳۱، تا دوره ۳۳ جشنواره فیلم فجر طی ۵ دوره پیاپی سردبیری کاتالوگ این جشنواره را عهده دار بوده و تحقیقات گسترده او درباره این رویداد مهم سینمایی در قالب کتابی با عنوان «مرور ۳۰ دوره جشنواره فیلم فجر» منتشر شده است که به عنوان کتابی مرجع درخصوص جشنواره مورد استفاده قرار می گیرد.

نجفی ضمن همکاری با نشریات و برنامه‌های مختلف رادیویی و تلویزیونی، سردبیری ماهنامه «صداپیشه» را بر عهده داشته است و از دیگر فعالیت‌های او می‌توان به ساخت مستندهایی چون «قیصر ۴۰ سال بعد»، «مرد آواها»، «حاج کاظم» و سردبیری بیش از ۴۰ کاتالوگ جشنواره سینمایی اشاره کرد.

وی که در شانزدهمین و هجدهمین جشن سینمای ایران به عنوان داور بخش سینمایی حضور داشته، عضو انجمن منتقدان و نویسندگان سینمایی بوده و دبیری جشنواره فیلم و عکس فناوری و صنعتی، مدیریت پردیس سینمایی تماشا و ریاست شورای مرکزی کانون طراحان و مدیران تبلیغات سینمای ایران را عهده‌دار است.

رزومه سحر آذین

سحر آذین متولد ۱۳۵۶ در تهران و فارغ التحصيل مديريت بازرگاني است. از جمله فعالیت های وی می توان همکاری با هفدهمين جشنواره فيلم فجر را نام برد. آذین همچنین از سال ١٣٧٨ با عنوان مدیر تالارها با موزه سينما همکاری داشته است.

image_print
تاريخ انتشار: شنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۵ - ۷:۳۸
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=30923

بعدش؟

مطالب مرتبط

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code