۰۸۱۱۱۴۰۰

«متری شش و نیم» ۲۷میلیاردی شد/«تگزاس۲» از ۱۶میلیارد عبور کرد/«ما همه با هم هستیم» و «شبی که ماه کامل شد» با نزدیک به هزار سانس رویهم ۸ میلیارد هم نفروختند!!/«سامورایی…» ۴٫۵میلیارد فروش کرد/«سرخپوست» ۳میلیاردی شد/حذف سانسهای «نبات» به نفع آثار حاکمیتی-مشکوک المنابع!/«دختر شیطان» با حداقل سانس نیم میلیاردی شد+آمار کامل فروش

پردیس+سمرقند

سینماروزان: در صدر آمار فروش همچنان «متری شش و نیم» قرار دارد که بعد از نزدیک به ۳ماه بالاخره ۲۷میلیارد را رد کرده و با توجه به هزینه ۷٫۵میلیاردی که صرف تولیدش شده بود تاکنون فقط ۱٫۵میلیارد سود کرده!!!

«تگزاس۲» بعد از دو ماه اکران رقم فروش ۱۶میلیارد را پشت سر گذاشته که برای یک کمدی-ماجرایی که تعدد لوکیشن فراوان هم دارد رقمی میانه است. «سامورایی در برلین» که در زمره کمدیهای شانه تخم مرغی سالهای اخیر جای میگیرد بعد از بیشتر از یک ماه فقط ۴٫۵میلیارد فروش داشته که نمیتواند موفقیت در گیشه قلمداد شود.

دو فیلم «ما همه با هم هستیم» و «شبی که ماه کامل شد» که رویهم نزدیک به هزار سانس در اختیار دارند علیرغم این انحصار سانس و بهره گیری فراوان از تبلیغات محیطی، رویهم فروششان به ۸میلیارد هم نرسیده است!!

«سرخپوست» به لطف حضور نوید محمدزاده توانسته ۳میلیاردی شود، «نبات» که به ظاهر باید با حفظ سرگروه روی پرده میماند اما در باطن سانسهایش را به دو فیلم حاکمیتی-مشکوک المنابع داده فروشش به یک میلیارد هم نرسیده و «دختر شیطان» که با سانسهای حداقلی روی پرده رفته و در قم هم توقیف شده توانسته نیم میلیاردی شود.

آمار فروش تا ابتدای جمعه ۲۴ خرداد ۱۳۹۸  به شرح زیر است:

(تمامی ارقام به تومان است)

–متری شش و نیم ۲۷ میلیارد و ۵۰ میلیون(۸۹روز)

–تگزاس(۲) ۱۶ میلیارد و ۳۰۰میلیون(۵۸روز)

–سامورایی در برلین ۴میلیارد و ۵۰۰میلیون(۳۷روز)

–ما همه با هم هستیم ۴میلیارد و ۱۵۰میلیون(۹روز)

–شبی که ماه کامل شد ۳میلیارد و ۱۰۰میلیون(۹روز)

–سرخپوست ۳میلیارد(۹روز)

–نبات ۷۵۰میلیون(۳۷روز)

–دختر شیطان ۵۲۰میلیون(۹روز)

image_print
تاريخ انتشار: جمعه ۲۴ خرداد ۱۳۹۸ - ۷:۳۵
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=56270

بعدش؟

مطالب مرتبط

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code