۰۷۱۱۱۴۰۱

“فروشنده” ۱۵ میلیارد و نیم فروخت/”خشکسالی…” ۲ میلیارد و نیم را رد کرد/رقابت فشرده موزیکال-فانتزی “آس و پاس” با فیلمهای بالانشین/”مشکل گیتی” با حداقل سینما فروش ۴۰ میلیون را رد کرد+آمار کامل فروش

سینماروزان: در رخوت اکرانی که به دلیل پرهیز از تزریق آثار متفاوت به اکران ایجاد شده اکران کمدی “مشکل گیتی” بهرام کاظمی که به ناگاه به جای “سه بیگانه” در گروه زندگی روی پرده رفت علیرغم تعداد پایین سینماها با اقبال مخاطبان مواجه شده است. “مشکل گیتی” بیش از ۴۰ میلیون فقط در تهران فروش داشته است آن هم در شرایطی که فیلم در روز اول با حداقل سالن در تهران روی پرده رفته است ولی در همین روز به سانسهای فوق العاده هم رسید.

به گزارش سینماروزان “فروشنده” اصغر فرهادی در حالی که سرگروه خود را از دست داده به ۱۵ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان رسیده است. “خشکسالی و دروغ” پدرام علیزاده هم رقم فروش ۲ میلیارد و نیم را رد کرده است و “سیانور” که حجم بالای امکانات تبلیغی در اختیارش بوده به ۲ میلیارد و ۲۹۰ میلیون فروش رسیده است.

فانتزی-موزیکال “آس و پاس” آرش معیریان با حداقل امکانات تبلیغاتی رقابتی نزدیک با “خشکسالی…” و “سیانور” داشته و رقم فروش خود را به ۲ میلیارد و ۲۰۰ میلیون رسانده است.

“نیمه شب اتفاق افتاد” فیلم عاشقانه تینا پاکروان به فروش ۱ میلیارد و ۳۲۰ میلیون رسیده و “متولد ۶۵” نیز در آستانه رسیدن به رقم فروش یک میلیارد است. “یتیم خانه ایران” ابوالقاسم طالبی تازه به آستانه رقم نیم میلیارد فروش رسیده است و فیلم کودکانه “فرار از اردو” که از جمله آثار برگزیده جشنواره کودک بوده با فروشی بالغ بر ۳۳ میلیون قعرنشین جدول فروش است.

آمار فروش فیلمها تا ابتدای جمعه ۵ آبان ۱۳۹۵ به شرح زیر است:

(تمام ارقام به تومان است)

–فروشنده ۱۵ میلیارد و ۵۰۰ میلیون(۸۶ روز)

–خشکسالی و دروغ ۲ میلیارد و ۵۰۷ میلیون(۵۸روز)

–سیانور ۲ میلیارد و ۲۹۰ میلیون(۳۷روز)

–آس و پاس ۲ میلیارد و ۲۵۰ میلیون(۳۷روز)

–نیمه شب اتفاق افتاد ۱ میلیارد و ۳۲۰ میلیون(۳۷روز)

–متولد۶۵ (۸۲۰ میلیون)(۳۰روز)

–یتیم خانه ایران ۴۶۵ میلیون(۳۰روز)

–نفس ۵۴۰ میلیون (۱۶روز)

–مشکل گیتی ۴۰ میلیون(۲روز)

–این زن حقش را میخواهد ۲۸۰ میلیون(۴۱روز)

–ناسور ۱۱۸ میلیون(۳۱روز)

–ابوزینب ۶۱ میلیون(۴۱روز)

–فرار از اردو ۳۳ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان(۱۶روز)

 

image_print
تاريخ انتشار: جمعه ۵ آذر ۱۳۹۵ - ۱۰:۳۱
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=31417

بعدش؟

مطالب مرتبط

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code