۰۵۰۱۱۴۰۲

فخیم‌زاده قهوه‌چی شد!/ستاره اسکندری معشوقه قهوه‌چی!+عکس

سینماژورنال: در حالی که این روزها فیلمبرداری نسخه نمایش خانگی نمایش “دندون طلا”ی داوود میرباقری در حال انجام است به تازگی مهدی فخیم زاده نیز به گروه بازیگران پیوست.

به گزارش سینماژورنال فخیم زاده بجای داریوش ارجمند که در نسخه تئاتری کار نقش اصلی موسوم به “قنبر دیزل” را ایفا کرده بود به بازی می پردازد.

بر طبق اطلاعات ارائه شده در “بانی فیلم” مینی سریال “دندون طلا” که برای شبکه خانگی تولید میشود از حضور بازیگران دیگری چون حامد بهداد، ستاره اسکندری و حمیدرضا آذرنگ هم بهره می برد.

عشق فخیم زاده به ستاره اسکندری!

فیلمبرداری این اثر اخیرا آغاز شده و بیشتر از سی درصد فیلمبرداری انجام شده است. فخیم زاده در سریال نقش صاحب یک قهوه خانه را ایفا خواهد کرد و ستاره اسکندری نیز نقش دختری به نام “نیر” را بازی میکند که صاحب قهوه خانه عاشقش می شود.

ماجراهای قهوه چی و دختر فراری…

به گزارش سینماژورنال “دندون طلا” درباره دختری به نام “نیر” است که با پدری علیل ساکن حلبی آبادهای حاشیه شهر تهران و مشغول دوره‌گردی و دست فروشی است. او با پاسبانی به جرم سعد معبر کردن درگیر شده و پا به فرار می‌گذارد و به قهوه‌خانه‌ای پناه می برد که پاتوق عده‌ای از لات و لوت‌های شهر است. صاحب قهوه‌خانه که شخصی است بنام “قنبر دیزلی” (ملقب به «دندون طلا») به “نیر” پناه می‌دهد.

دندون طلا
مهدی فخیم زاده در نقش “قنبر دیزل قهوه چی” در “دندون طلا”/برای وضوح، کلیک چپ کنید

قنبر از شجاعت و پاکدامنی و زحمت‌کشی نیر خوشش می‌آید و از جوانمردی و حق طلبی او. این آشنایی منجر به عشقی آتشین شده که فرجامش بارداری‌ست.

قهوه‌چی بعداز آن که عشقش فروکش کرد؛ پشیمان شده و منکر بچه می‌شود… نیر وقتی با طینت ناپاک قنبر مواجه می‌شود تصمیم هولناکی می‌گیرد. او قصد دارد به کمک بچه‌ای که در شکم دارد از قهوه‌چی انتقام بگیرد. اما…

image_print
تاريخ انتشار: سه شنبه ۱۸ فروردین ۱۳۹۴ - ۶:۳۷
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=2508

بعدش؟

مطالب مرتبط

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code