۱۸۰۳۱۴۰۲

فخیم‌زاده در آی.سی.یو⇔بیمه تکمیلی سینماگران در کُما!!!⇔هیأت مدیره و مدیرعامل ابوالمشاغل در فکر برگزاری مراسم تشییع؟؟!

سینماروزان: سانحه سنگینی که مهدی فخیم‌زاده بازیگر-کارگردان ایرانی حین تولید تازه ترین فیلمش «مشت آخر» با آن روبرو شد کار او را به بیمارستان کشاند و هرچند سطح هوشیاری او کمی بیش از قبل شده ولی همچنان در آی.سی.یو بستری است و مشخص هم نیست تا چه زمانی باید بستری بماند.

این را بگذارید کنار این مسأله که قرارداد بیمه تکمیلی سینماگران ۳۱خردادماه پایان یافته و با گذشت هشت روز از تیرماه هنوز وضعیت بیمه تکمیلی مشخص نیست! با این حساب بیمه تکمیلی سال قبل سینماگران که روند بوروکراتیک انرژی‌زای ارائه خدماتش در همان مدت قرارداد هم کلی گله و شکایت از سوی بدنه سینما را موجب شد، طبق قرارداد هیچ خدماتی به فخیم زاده نخواهد داد.

در این شرایط هزینه بستری فخیم‌زاده یا باید از جیب شخصی این سینماگر برود یا آن که حامد حسینی تهیه کننده جوان این فیلم که در فیلم اولش حمایت ارگانهایی همچون فارابی و حوزه و تصویرشهر را داشت باید هزینه درمان را بدهد! هر یک از این فرضها که درست باشد نتیجه فقط یک چیز است؛ اهمال مدیریتی در انعقاد قرارداد بیمه تکمیلی ۹۷ سینماگران.

وارد ماه چهارم سال جدید شده ایم و هیأت مدیره خانه سینما و در رأس آن منوچهر شاهسواری مدیرعامل این نهاد باید زودتر از اینها شرایط ارائه تسهیلات بیمه تکمیلی سینماگران را فراهم میکردند اما نه هیأت مدیره فعالیتی درباره بیمه تکمیلی انجام داده و نه مدیرعامل!

تازه این روند در شرایطی است که مدیرعامل ۱۵شغله خانه سینما در هیأت مدیره صندوق اعتباری هنر هم حضور دارد و تنها با اندکی وقت گذاشتن، میتواند شرکتی درجه یک برای ارائه تسهیلات بیمه تکمیلی به سینماگران پیدا کند.

اما هشتمین روز تیرماه هم پشت سر گذاشته شده و مطمئنا به غیر از فخیم زاده، سینماگران دیگری هم در همین روزها نیازمند بیمه تکمیلی بوده و خواهند بود و هیچ واکنشی از هیأت مدیره خانه سینما و مدیرعامل آن را شاهد نیستیم!!

آیا حلقه بالادستی خانه سینما منتظر است تا خدا نکرده امثال فخیم زاده جان به جان آفرین تسلیم کنند و آن گاه در تشییع شان در رثایشان آه جانسوز سر دهند؟؟؟

image_print
تاريخ انتشار: جمعه ۸ تیر ۱۳۹۷ - ۱۲:۰۲
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=50774

بعدش؟

مطالب مرتبط

4 نظر برای مطلب "فخیم‌زاده در آی.سی.یو⇔بیمه تکمیلی سینماگران در کُما!!!⇔هیأت مدیره و مدیرعامل ابوالمشاغل در فکر برگزاری مراسم تشییع؟؟!"

 1. مجید خاکی گفت:

  نمکی پاشو
  کدخدا سلیمون منتظرته
  پاشو
  پاشید بزنید دهن همه ناتوها رو صاف کنید

 2. رضا یاری گفت:

  از مش حسین آقا چخبر
  کسی ازش خبر داره؟
  ؟؟؟

 3. تلالو گفت:

  بدبختن این سینماگرا
  یه بیمه درست و حسابی ندارن
  من خودم کارمند شهرداریم
  باز دو تا بیمارستان هست موقع گرفتاری برم
  اما این کارگردانای بدبخت
  واقعا که هیچی ندارن

 4. مصیری گفت:

  بیمه تکمیلی تمدید هم نشه کک این جماعت نمی گزه
  فقط و فقط فکر خودشونن

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code