۲۹۱۰۱۴۰۰

صدور پروانه نمایش برای آقازاده یک کانون تبلیغاتی که به پرداخت ۳۰میلیارد به سازمان لیگ محکوم شده بود!!+صدور پروانه برای تهیه کننده ای که پنج فیلم اکران نشده(!) دارد+صدور یک پروانه دیگر

سپهر+سیفی+مریم+شفیعی

سینماروزان: شورای پروانه نمایش فیلم های سینمایی برای سه فیلم مجوز نمایش صادر کرد.

به گزارش سینماروزان سپهر سیفی آقازاده مریم شفیعی مدیر کانون تبلیغاتی ایران نوین مجوز نمایش “لابیرنت” را با نام جدید “هزارتو” گرفته است!!

سه هفته قبل شهرزاد سیفی خواهر سپهر هم پروانه ساخت خانگی برای فیلمی به نام “استخر” را گرفته بود.

شهرزاد سیفی پیشتر به عنوان مجری طرح در فیلم هنروتجربه ای “تمارض” حضور داشت و جالب اینکه تهیه کنندگی آن فیلم را مادرش برعهده داشت. سپهر سیفی آقازاده دیگر مریم شفیعی  تهیه کنندگی فیلم هنروتجربه ای ماهی و گربه” را برعهده داشته است.

شرکت ایران نوین که سابقه اسپانسری سازمان لیگ برتر فوتبال را برعهده داشته دو سال قبل به خاطر عدم پرداخت حق و حقوق تیمهای لیگ برتری به پرداخت ۳۰میلیارد به سازمان لیگ محکوم شده بود.

پروانه نمایش “برمودا” به تهیه کنندگی محمدرضا مصباح هم صادر شده است.

محمدرضا مصباح به غیر از “برمودا” پنج فیلم اکران نشده دیگر مثل “پوست” ، “طلاقم بده بخاطر گربه ها” ، “پیلوت” ، “گیلدا” و “نسترنهای وحشی” را به عنوان تهیه کننده یا سرمایه گذار در کارنامه دارد و اخیرا هم پروانه ساخت “پروا/ژان” را به مجری طرحی مرتضی فاطمی آقازاده عباس فاطمی از مدیران تلویزیون گرفته است.

علیرضا شجاع نوری که فیلم اکران نشده “بنفشه آفریقایی” را در کارنامه دارد نیز پروانه “شب اول هجده سالگی” را دریافت کرده است.

فهرست کامل پروانه های صادره به شرح ذیل است:
 

— “شب اول هجده سالگی” به تهیه کنندگی علیرضا شجاع نوری، کارگردانی حامد میرزاعلی زاده تهرانی و نویسندگی حسین میرزاعلی زاده تهرانی با درجه بندی سنی۱۲+

–” برمودا” به تهیه کنندگی محمدرضا مصباح ، کارگردانی رهبر قنبری و نویسندگی مشترک سید محسن یوسفی و محمدرضا مصباح

–“هزارتو” به تهیه کنندگی سپهر سیفی و کارگردانی امیر حسین ترابی و نویسندگی طلا معتضدی با درجه بندی سنی۱۲+

image_print
تاريخ انتشار: پنج شنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۸ - ۹:۰۳
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=57027

بعدش؟

مطالب مرتبط

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code