۱۰۱۱۱۴۰۱

صدور مجوز کارگردانی سینمای مهران مدیری در حالی که او دو هفته پیش فیلمش را کلید زد!!!+فهرست کامل متقاضیانی که با کارگردانی سینمایی آنها موافقت شده

سینماروزان: شوراي پروانه ساخت معاونت ارزشیابی و نظارت در سه ماهه دوم سال جاري با تقاضای کارگردانی ۲۰تن  از متقاضیان فیلم اول موافقت کرد.

به گزارش سینماروزان اسامی متقاضیان ساخت فیلم اول که با کارگردانی آنان موافقت شده در حالی امروز ۱۵ آذرماه از سوی روابط عمومی سازمان سینمای اعلام شده که مهران مدیری از جمله کارگردانان حاضر در این فهرست بیشتر از دو هفته است کار ساخت فیلمش را هم آغاز کرده است!!!

کیهان ملکی بازیگر سینما و تلویزیون، پیمان حقانی کارگردان فیلم «۳۱۶» و شاهرخ دولکو و آرش لاهوتی از مستندسازان شناخته شده از دیگر افرادی هستند که نامشان در این فهرست به چشم می خورد.

فهرست متقاضیان فیلم اول که با کارگردانی سینمایی آنها موافقت شده به شرح زیر است:

عاطفه خادم رضا، محمدرضا وطن دوست، روح الله صديقي، مسعود حاتمي، علي فخر موسوي، پوپك مظفري، تيمور قادري، محمد پورفر، آرش لاهوتی، ارسلان اميري، پيمان حقاني، مسعود بخشي موخر، كيهان ملكي، شارخ دولكو، مهران مديري، خيرالله تقياني پور، عليرضا محمود زاده، پگاه ارضي، علي احمدي، مهدي حسيني وند.

بنابر اطلاعات سازمان سینمایی، تأیید صلاحیت متقاضیان براساس نمونه “فیلم های ارائه شده” ، “سوابق دستیاری حرفه ای”،”تحصیلات سینمایی”،” حضور و کسب جوایز داخلی و خارجی” و دیگر “فعالیت های سینمایی و هنری” بوده است.

 

image_print
تاريخ انتشار: دوشنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۵ - ۸:۰۶
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=31882

بعدش؟

مطالب مرتبط

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code