۰۲۰۱۱۴۰۲

سريال كشف حجاب بازيگران زن سينماي ايران و مهاجرتشان به خارج ادامه دارد/نوبت به چكامه چمن ماه رسيد!+عکس و اطلاعاتی خواندنی درباره ارتباط این بازیگر با “سگهای زرد”

سینماژورنال: هنوز یک هفته از ماجرای کشف حجاب صدف طاهریان بازیگر زن نقشهای فرعی سینما نگذشته بود(اینجا را بخوانید) که خبر رسید چکامه چمن ماه هم کشف حجاب کرده است.

به گزارش سینماژورنال چمن ماه هم به مانند صدف طاهریان با قرار دادن تصاویری فاقد حجاب در صفحه اینستاگرامش کشف حجاب خود را علنی کرده است.

تایید خویشاوند نزدیک چکامه
یکی از بستگان نزدیک چمن ماه درباره ماجرای کشف حجاب اینستاگرامی این بازیگر به سینماژورنال گفت: چکامه مدتی است که از ایران مهاجرت کرده و طبیعی است که پوشش خود را هم منطبق با استانداردهای کشوری که در آن اقامت دارد انتخاب کرده است.

این خویشاوند درباره اینکه آیا این بازیگر قصد بازگشت به ایران را ندارد بیان داشت: این سوال را خودش باید پاسخ دهد نه من.

فرزند منشی صحنه و بازیگر “آژانس شیشه ای”
چکامه چمن ماه که متولد ۱۳۵۹ و دیپلم مجسمه سازی است کار بازیگری را اواخر دهه هفتاد و با “بودن و نبودن” کیانوش عیاری آغاز کرد.
در سالهای بعد چمن ماه در آثاری چون “سهراب”، “جایی دیگر”،”شکلات”،”ازدواج صورتی” و “حریم” ایفای نقش کرد.

فیلم پرحاشیه “پایان نامه”،”گیرنده”،”گهواره ای برای مادر” و “اعترافات ذهن خطرناک من” دیگر آثار این بازیگر زن در سالهای اخیر بوده اند.

همکاری با سوشا مکانی و هادی ساعی

آخرین تجربه بازیگری چمن ماه فیلمی ویدیویی است به نام “آن آواز غمناک” ساخته آرش سنجابی که بیشتر به عنوان نویسنده شناخته می شود. چمن ماه در این فیلم با دو چهره ورزشی به نامهای سوشا مکانی و هادی ساعی همبازی بوده است.

چکامه چمن ماه

چکامه چمن ماه

فرزند منشی صحنه و بازیگر “آژانس شیشه ای”

چکامه چمن ماه فرزند هنگامه فرازمند منشی صحنه سینمای ایران است.

فرازمند که سابقه بازیگری هم داشته و از جمله در “آژانس شیشه ای” نقش کوتاهی ایفا کرده بود، در سالهای اخیر به دلیل برخی مشکلات حضور فعالی در سینما ندارد.

دخترعمه سگهای زرد!
بعد از گلشیفته فراهانی، مینا لاکانی و صدف طاهریان، چکامه چهارمین بازیگر زنی است که از ایران رفته و کشف حجاب می کند.

به گزارش سینماژورنال شاید خیلیها ندانند که دو نفر از اعضای مقتول گروه موسیقی “سگهای زرد” یعنی سروش و آرش فرازمند پسردایی های چکامه چمن ماه بودند.

پسردایی های چکامه که مدتی بعد از تشکیل گروه “سگهای زرد”  به آمریکا مهاجرت کرده بودند دو سال قبل با شلیک گلوله علی اکبر رفیعی از اعضای گروهی به نام “فری کیدز” در بروکلین نیویورک کشته شدند!!

آن دو جوان که با سری پرسودا هوس ینگه دنیا و جهانی کردن گروهشان به سرشان زده بود، سرنوشتی تلخ در بروکلین پیدا کردند خدا عاقبت دخترعمه شان را به خیر ختم کند…

معتمدی میخواست “سگهای زرد” را فیلم کند که نشد
به گزارش سینماژورنال احمدرضا معتمدی کارگردان آثاری چون “قاعده بازی” و “آلزایمر” اخیرا قصد داشت در درامی با نام “بوف کور” نقبی بزند بر آنچه بر “سگهای زرد” رفت با این حال علیرغم دریافت پروانه ساخت به تهیه کنندگی محمد خزاعی، امکانات مالی تولید برایش فراهم نشد.

حال باید منتظر ماند و دید کارگردانی هم پیدا می شود که درباره مهاجرت بازیگران درجه دوم سینما و کشف حجاب شان یک درام آسیب شناسانه ارائه کند؟

image_print
تاريخ انتشار: سه شنبه ۵ آبان ۱۳۹۴ - ۱۹:۴۵
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=12576

بعدش؟

مطالب مرتبط

5 نظر برای مطلب "سريال كشف حجاب بازيگران زن سينماي ايران و مهاجرتشان به خارج ادامه دارد/نوبت به چكامه چمن ماه رسيد!+عکس و اطلاعاتی خواندنی درباره ارتباط این بازیگر با “سگهای زرد”"

  1. حامد گفت:

    مینا خسروانی. شبنم طلوعی. زهرا امیر ابراهیمی. پونه حاجی محمدی. میشه ۸ تا بازیگر نه ۴ تا

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code