۱۴۰۹۱۴۰۰

یک عضو هیأت مدیره خانه سینما با تأیید ورود عیدی میلیاردی ارشاد به خانه بیان کرد⇐این یک میلیارد تحت نظر منوچهر شاهسواری مدیرعامل و ناصر عنصری قائم مقامش توزیع شده!!!/فقط میدانم ۱۰ میلیون از آن یک میلیارد به انجمن مدیران تولید رسیده و از تقسیم مابقیش بی خبرم!!/نمیدانم به هر صنف چقدر عیدی رسیده ولی برخی بجای یک کارت هدیه، دو کارت هدیه گرفته اند!!

سینماروزان:  در آخرین روزهای سال ۹۷ خبر دادیم که وزارت ارشاد مبلغی معادل یک میلیارد تومان به عنوان «عیدی» به سینماگران اختصاص داده است. خبری که خیلی زود با واکنش سینماگران مواجه شد و کمپینی نیز توسط بدنه سینماگران در چگونگی توزیع این یک میلیارد شکل گرفت.

با این حال نه حسین انتظامی سرپرست سازمان سینمایی و نه منوچهر شاهسواری مدیرعامل خانه سینما پیرامون چگونگی توزیع این یک میلیارد کمترین توضیحی ندادند و شگفت آن که سخنگوی هیأت مدیره خانه سینما نیز در واکنشی با تأیید ورود یک میلیارد عیدی ارشاد از بی اطلاعی نسبت به چگونگی هزینه کردش گفته است.

علی قائم‌مقامی عضو هیأت مدیره خانه سینما و سخنگوی این هیأت درباره عیدی یک میلیارد تومانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به خانه سینما به “مهر” عنوان کرد: این یک میلیارد تومان در قالب کارت‌های هدیه ۲۰۰ هزار تومانی زیر نظر مدیرعامل خانه سینما(منوچهر شاهسواری) و قائم مقامش(ناصر عنصری) توزیع شده و من از و کم و کیف و تعداد دقیق کارت هدیه‌های اهدایی به هر صنف اطلاعی ندارم.

نایب رئیس انجمن مدیران تولید در پاسخ به این سوال که گفته می‌شود وی به دلیل اینکه عضو هیأت مدیره خانه سینما و انجمن مدیران تولید است، بیشترین کارت‌ها بین اعضای این صنف توزیع شده است، عنوان کرد: نه اصلاً به این شکل نیست. انجمن مدیران تولید بیش از ۸۰ عضو رسمی و ۳۰ عضو افتخاری دارد که این ۳۰ عضو هم به دلیل اینکه جزو تهیه‌کنندگان هستند، به عنوان اعضای افتخاری شناخته می‌شوند.

وی افزود: به طور کلی فقط ۵۰ کارت هدیه ۲۰۰ هزار تومانی جمعاً به مبلغ ۱۰ میلیون تومان در اختیار این انجمن قرار گرفته و این کارت‌ها توسط یونس صباحی بازرس انجمن بین اعضایی که در یک سال گذشته کم‌کار بودند توزیع شده است.

نایب رئیس انجمن مدیران ادامه داد: من نمی‌دانم به هر صنف چند کارت هدیه تعلق گرفته شاید به یک صنف صد و به یک صنف ۲۰۰ کارت اختصاص داده شده است، اما همه آن کارت‌ها به مبلغ ۲۰۰ هزار تومانی بود.

قائم مقامی در پایان با بیان اینکه این کارت‌ها به تشخیص مسئولان هر صنف بین اعضا توزیع شده است، گفت: بعضی از صنوف به اعضای خود ۲ کارت هدیه ۲۰۰ هزار تومانی دادند!!!

image_print
تاريخ انتشار: شنبه ۳ فروردین ۱۳۹۸ - ۶:۳۵
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=55421

بعدش؟

مطالب مرتبط

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code