۱۴۰۴۱۴۰۱

“سالوادور…” ۸ میلیاردی شد و “کوچه بی‌نام” ۳ میلیاردی/”آلبالو…” همچنان بالاتر از “بادیگارد” و “ابد…”/افزایش نسبی فروش “کفشهایم کو؟” و “خشم و هیاهو” علیرغم تعداد اندک سالن

سینماژورنال: در آخرین روز از تعطیلات نوروز قرار داریم و رقابت میان آثار صدرنشین جدول فروش سینماها همچنان ادامه دارد.

به گزارش سینماژورنال “من سالوادور نیستم” رضا عطاران کماکان صدرنشین جدول فروش است در حالی که به رقم فروش کل ۸ میلیارد رسیده است.

“کوچه بی نام” با وجود کاهش ناگهانی تعداد سینماهایش اما همچنان مخاطبان را به خود جلب می کند و سانسهای فوق العاده دارد. فروش سراسری این فیلم به رقم ۳ میلیارد رسیده است.

“پنجاه کیلو آلبالو” علیرغم تحریم توسط برخی رسانه های سیاسی اما به لطف تیزرهای ماهواره ای خوب می فروشد و رقم فروش ۲٫۹ میلیارد را رد کرده است.

“بادیگارد” و “ابد…” که این دومی هم اخیرا برخلاف فضای محتوایی تلخ اندیشانه خود تیزرهای شوخ و شنگی را روانه جم کرده(!) به ترتیب رقمهای فروش ۲٫۱ و ۱٫۸ میلیارد را به خود اختصاص داده اند.

دو فیلم “خشم و هیاهو” و “کفشهایم کو؟” علیرغم تعداد اندک سالنهای نمایش بخصوص در پردیسها اما به تدریج در حال افزایش مخاطبان خود هستند و به نظر می رسد در هفته های بعد اوضاع بهتری را تجربه کنند.

جدول فروش فیلمها تا ابتدای ۱۳ فروردین:

–من سالوادور نیستم  ۸ میلیارد تومان

–کوچه بی نام ۳ میلیارد تومان

–۵۰ کیلو آلبالو  ۲ میلیارد و ۹۰۰ میلیون تومان

–بادیگارد ۲ میلیارد و ۱۰۰ میلیون تومان

–ابد و یک روز  ۱ میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان

–خشم و هیاهو ۳۴۰ میلیون تومان

–کفشهایم کو؟  ۲۱۰ میلیون تومان

image_print
تاريخ انتشار: جمعه ۱۳ فروردین ۱۳۹۵ - ۱۲:۱۷
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=20266

بعدش؟

مطالب مرتبط

یک نظر برای مطلب "“سالوادور…” ۸ میلیاردی شد و “کوچه بی‌نام” ۳ میلیاردی/”آلبالو…” همچنان بالاتر از “بادیگارد” و “ابد…”/افزایش نسبی فروش “کفشهایم کو؟” و “خشم و هیاهو” علیرغم تعداد اندک سالن"

  1. علی گفت:

    فیلم “من سالوادور نیستم” واقعا بی نظیره حقشه اینقدر فروش
    بقیه رو ندیدم اما تعریف بادیگارد رو هم شنیدم

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code