۱۰۱۱۱۴۰۱

رییس اسبق فدراسیون فوتبال خطاب به هنرمندان⇐به‌جای آلودگی هوا از رییس جمهور درباره آلودگی‌ اقتصادی، فساد و تبعیض پرسش کنید

سینماروزان: فعالیتهایی که در سالهای اخیر هنرمندان برای حل مشکل آلودگی هوا یا حفاظت از برخی گونه های نادر جانوری داشته اند اخیرا با نامه بیشتر از ۵۰۰ هنرمند به رییس جمهور برای حل مشکل آلودگی هوا امتداد یافت.

به گزارش سینماروزان محمد دادکان فوتبالیست سالهای دور پرسپولیس و رییس اسبق فدراسیون فوتبال در یادداشتی برای “شرق” با با نگاهی تأمل برانگیز از هنرمندان خواسته به جای آلودگی هوا از رییس جمهور درباره آلودگیهای اقتصادی، سیاسی و تبعیض و فساد بپرسند.

متن کامل یادداشت دادکان را بخوانید:

هنرمندان به فسادهای دیگر نیز توجه کنند

نامه بیش از ٥٠٠ نفر از هنرمندان عزیز به رئیس‌جمهور محترم در ارتباط با آلودگی هوا مرا بر آن داشت تا این متن را بنویسم.

هنرمندان عزیز! بیش از اینکه آلودگی هوا مردم را از پای درآورد، آلودگی‌های اجتماعی، اقتصادی و سیاسی، فقر و تنگدستی، تبعیض و فساد مردم را از پای درآورده است.
امروز آبرو و کرامت افراد تحت‌ تأثیر عوامل یادشده است.
چه خوب بود که شما هنرمندان گران‌قدر علاوه ‌بر نگرانی درباره میزان آلودگی هوا، از رئیس‌جمهور محترم خواستار توجه به موارد ذکرشده فوق نیز می‌شدید. اینکه سرمایه‌های عظیم مادی این مرزوبوم چگونه هزینه می‌شود و نیروی انسانی جوان و متخصص به کجا می‌رود؟

image_print
تاريخ انتشار: چهارشنبه ۱۹ آبان ۱۳۹۵ - ۷:۴۳
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=30793

بعدش؟

مطالب مرتبط

یک نظر برای مطلب "رییس اسبق فدراسیون فوتبال خطاب به هنرمندان⇐به‌جای آلودگی هوا از رییس جمهور درباره آلودگی‌ اقتصادی، فساد و تبعیض پرسش کنید"

  1. sadr گفت:

    برای اینکه هنرمندان بجز چند نفر همگی عافیت‌طلب هستن و انتقاد از آلودگی هوا و خشک شدن دریاچه ارومیه و… براشون هزینه نداره ولی انتقاد از فساد و رانت و دروغ و… براشون بشدت هزینه داره و بقول معروف می‌برنشون جایی که عرب نی انداخت. به همین سادگی!!!!

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code