۰۵۰۸۱۴۰۰

برگزاری فراخوان برای انتخاب بازیگران زیر ۲۱ سال فیلمی با مضمون نوجوانان

سینماژورنال: مهدی گلستانه کارگردان جوان سینمای ایران که در جشنواره سی و چهارم فیلم “نقطه کور” را داشت و فیلمش چنان که باید مورد توجه قرار نگرفت قصد دارد برای انتخاب بازیگران فیلم جدیدش یک فراخوان بازیگری راه بیندازد.

به گزارش سینماژورنال فیلم جدید گلستانه “تشویش” نام دارد که خودش درباره آن به “مهر” گفت: به زودی درخواست پروانه ساخت آن را ارائه خواهم داد. طرح این فیلم که فعلا «تشویش» نام دارد از خودم بود و یک تیم نویسنده مشغول نگارش فیلمنامه هستند.

از بازیگران تازه کار و زیر ۲۱ سال استفاده می کنم

وی با اشاره به موضوع این فیلم که برای جوانان ساخته می شود، یادآور شد: در این فیلم از بازیگران تازه کار و در حدود ۲۱ سال استفاده می شود و چون در سن و سال مورد نظر بازیگر نداریم احتمالا به زودی فراخوانی برای تست بازیگری می‌دهیم.

کارگردان “نازنین” خاطرنشان ساخت: «تشویش» به دغدغه های اجتماعی جوانان می پردازند و من خواستم بعد از «نقطه کور» که بحران هایی را در بزرگسالی نشان می دهد در نقطه مقابل، جوانان را هم ببینم و حالا مشکلات نوجوانانی که می خواهند بعد از کنکور و در ابتدای جوانی وارد اجتماع شوند، بررسی کنم.

شتاب یک شبه ثروتمند شدن

این کارگردان درباره اینکه در معضلات مورد نظرش ازدواج چقدر نقش دارد، اظهار کرد: دامنه سنی شخصیت های این فیلم پایین تر از ازدواج است و نسل امروز دغدغه های دیگری دارند که درگیر آنها هستند مثلا شتاب برای موفق شدن و یک شبه ثروتمند شدن از جمله این مسایل است.

گلستانه در پایان عنوان کرد: فکر می کنم فیلمنامه این اثر سینمایی تا دو هفته آینده برای دریافت پروانه ساخت آماده شود.

image_print
تاريخ انتشار: شنبه ۱۴ فروردین ۱۳۹۵ - ۱۰:۳۰
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=20321

بعدش؟

مطالب مرتبط

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code