۱۵۱۱۱۴۰۱

دوست ایام شباب فرح دیبا؛ بازیگر نقش هاشمی رفسنجانی!!!+عکس

سینماروزان: سریال “معمای شاه” با همه گافهای ساختاری-محتوایی که دارد هرازگاه به واسطه رونمایی از بازیگر یکی از شخصیتهای شناخته شده تاریخ انقلاب اسلامی مورد توجه قرار می گیرد.

به گزارش سینماروزان تازه ترین شخصیت از این دست علی اکبر هاشمی رفسنجانی است که به تازگی از تصویر بازیگر ایفاگر این شخصیت رونمایی شده است.

در تصویر منتشرشده از دیدار علی مطهری از پشت صحنه “معمای شاه” و حضور وی در کنار بازیگر نقش پدرش شهید مرتضی مطهری، بازیگر نقش جوانی هاشمی رفسنجانی هم دیده می شود.

هرچند به طور رسمی نام و نشان این بازیگر منتشر نشده اما شنیده های سینماروزان حکایت از آن دارد که بازیگر نقش هاشمی رفسنجانی جوانی است به نام حسین باقریان؛ خبرنگار سابق مجله سازمانی صداوسیما “سروش” و روزنامه ابرار و البته مدیر روابط عمومی یکی دو پروژه سینمایی و تلویزیونی.

اینکه چرا یک شخص عادی و اصلا نابازیگر برای این نقش انتخاب شده به کنار، عجیبتر آن است که حسین باقریان در “معمای شاه” نقش “فریدون جوادی” دوست ایام شباب فرح دیبا را هم ایفا کرده است!!! فریدون جوادی دوست‌پسر فرح بود و حتی بنا بود با وی ازدواج کند اما در نهایت این محمدرضا پهلوی بود که فرح را به عقد خود درآورد.

مشخص نیست انتخاب این نابازیگر برای ایفای نقش هاشمی رفسنجانی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با مشورت هاشمی یا نزدیکانش بوده یا نه؟!

حسین باقریان در نقش هاشمی رفسنجانی در راست تصویر دیده می شود
حسین باقریان در نقش هاشمی رفسنجانی در راست تصویر دیده می شود
image_print
تاريخ انتشار: سه شنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۵ - ۱۲:۳۵
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=31053

بعدش؟

مطالب مرتبط

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code