۳۰۰۶۱۴۰۲

“دوران عاشقی” در اولین شب نمایش به سانس فوق‌العاده رسید

سینماژورنال: فیلم سینمایی «دوران عاشقی» به کارگردانی علیرضا رئیسیان در اولین روز اکران خود بدون داشتن تبلیغات سطح شهر، توانست به حدنصاب بی‌سابقه نمایش فوق‌العاده در پردیس سینمایی کوروش دست پیدا کند.

به گزارش سینماژورنال فیلم سینمایی «دوران عاشقی» Time to Love آخرین ساخته علیرضا رئیسیان و با بازی «لیلا حاتمی»، «شهاب حسینی»، «فرهاد اصلانی»، «پرویز پورحسینی» و «بیتا فرهی» با معرفی «مینا وحید» دیروز چهارشنبه ۷ مردادماه جاری در اکران سراسری و عمومی خود، در سینماهای تهران و شهرهای مختلف کشور روی پرده رفت و در اولین روز اکران خود، بدون داشتن تبلیغات سطح شهر، توانست به حدنصاب بی‌سابقه نمایش فوق‌العاده در پردیس سینمایی کوروش تهران دست پیدا کند.

این مسئله در حالتی اتفاق افتاد که در چند سال گذشته، تنها فیلم‌های کمدی می‌توانستند شروع خوبی داشته باشند و فیلم‌هایی که جدی‌تر بودند و نوعی درام سنگین در آنها جاری بود نمی‌توانستند در اولین روز نمایش خود به سانس فوق‌العاده برسند.

دیروز همچنین سینماهای نمایش‌دهنده فیلم «دوران عاشقی» در سطح شهر تهران از وضعیت بسیار خوبی برخوردار بودند و پیش‌بینی یک اکران فوق‌العاده را برای این فیلم نوید می‌دهند.

در این فیلم همچنین؛ نسیم ادبی، سوگل قلاتیان، داریوش فائزی، لی‌لی فرهادپور، شینا هادیان، عرشیا خلج، پارسا رئیسیان، عاطفه للهی و سیامک مرندی به ایفای نقش پرداخته‌اند.

اکران سراسری و عمومی فیلم سینمایی «دوران عاشقی» از روز چهارشنبه ۷ مردادماه جاری در سینماهای تهران، همچون؛ پردیس سینمایی کوروش، پردیس سینمایی آزادی، پردیس سینمایی ملت، زندگانی، فرهنگ، جوان، اریکه ایرانیان، چهارسو و ده سینمای دیگر پایتخت و همچنین در ۷۰ سینمای سراسر کشور آغاز شده است و مردم برای دیدن این فیلم و خرید آنلاین بلیط و رزروآن می‌توانند به سایت «سینما تیکت» به آدرس اینترنتی www.cinematicket.org مراجعه کنند.

فیلم سینمایی «دوران عاشقی» توسط شرکت پخش بین‌المللی فیلمیران با مدیریت «علي سرتيپي» هم اکنون در سینماهای تهران و شهرهای مختلف کشور در حال اکران است.

image_print
تاريخ انتشار: پنج شنبه ۸ مرداد ۱۳۹۴ - ۹:۰۲
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=7557

بعدش؟

مطالب مرتبط

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code