۰۷۱۱۱۴۰۱

در تلویزیون چه می‌گذرد؟⇐سریال‌سازی کارگردان شکست‌خورده اکران نوروز برای شبکه ۳!!!

سینماروزان: در روزهایی که مدیران رسانه ملی در ظاهر امر هم که شده در گفتگوهایشان مدام بر استفاده از آدمهای امتحان پس داده و کارکشته برای کمک به ارتقای کیفی محصولات نمایشی تلویزیون و کنار زدن شبکه های فارسی زبان ماهواره ای می گویند اما در عمل اتفاق دیگری می افتد.

به گزارش سینماروزان همین چند روز قبل بود که خبر رسید یک سناریست کاملا شکست خورده در سینما به نام علی طالب آبادی مشغول نگارش سریال یک پروژه تاریخی الف ویژه با نام «هنگام بیداری» برای رسانه ملی است؛ سریالی که بودجه تولیدش را سازمان هنری-رسانه ای اوج می‌دهد.(اینجا را بخوانید)

به تازگی هم خبر رسیده همایون اسعدیان کارگردانی که آخرین فیلمش «یک روز بخصوص» قعرنشین اکران نوروز و شکست خورده اصلی گیشه ها بود به سراغ تلویزیون رفته و پیش تولید سریالی به نام «سوگند» را برای رسانه ملی پیش می برد؛ سریالی که تست گریم بازیگرانش هم انجام شده و تا چند روز دیگر هم کلید میخورد با مضمون زندگی خانواده ای از دهه ۶۰ تا دهه ۸۰٫

اسعدیان البته پیشتر هم سابقه ساخت سریال برای تلویزیون را داشته و از جمله مجموعه هایی مانند «راه بی پایان» و «بچه های بی پایان» و «اگه بابام زنده بود» اما درست مانند کیفیت کاریش در سینما محصولات تلویزیونی اش هم هیچ گاه نه در ساختار و نه در متن آثاری پیشرو نبوده اند.

اینکه با چنین کارنامه ای و درست بعد از یک شکست مطلق در سینما با «یک روز بخصوص» آن هم در بهترین موعد اکران که نوروز است این کارگردان سر از تلویزیون درمی آورد و مشغول سریال سازی برای رسانه ملی میشود واقعا پرسش برانگیز است.

image_print
تاريخ انتشار: شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۱:۲۵
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=38564

بعدش؟

مطالب مرتبط

3 نظر برای مطلب "در تلویزیون چه می‌گذرد؟⇐سریال‌سازی کارگردان شکست‌خورده اکران نوروز برای شبکه ۳!!!"

  1. رهی گفت:

    سريال توسط … تامين مالى شده كه … مدير عامل اسمى است و قراره يكى هنرمند و يكى هم مرادپور بسازه جمعاًحدود٢٠ميليارد و پول تبليغات ميان سريال بين … و…. تقسيم بشه…

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code