۱۳۰۱۱۴۰۲

داریوش مهرجویی: نامه رادان را گم کرده‌ام!!!/”سنتوری۲″ داستان زندگی یکی از شاگردان “علی سنتوری” است!

سینماژورنال: بهرام رادان روز گذشته در صفحه اینستاگرام خود اعلام کرد  فیلم «سنتوری ٢»  قطعا بدون حضور او ساخته خواهد شد.

به گزارش سینماژورنال او در ادامه این مطلب نوشت: من نظر و دیدگاهم را در نامه‌ای کتبی به تاریخ ٢٣ اسفندماه ٩٣ خدمت استاد مهرجویی اعلام کردم که در صورت صلاحدید ایشان منتشر می‌شود.

این در حالی است که روز گذشته داریوش مهرجویی خبر داده که حامد بهداد جایگزین رادان در «سنتوری، مرد پاییزی» خواهد شد.(اینجا را بخوانید)

البته ساعاتی بعد از گفتگوی مهرجویی نیز گفتگویی تصویری از رادان منتشر شد که در آن به صراحت از این گفت که در وقت مقضی درباره دلایل جدایی اش از “سنتوری۲” سخن خواهد گفت.(اینجا را بخوانید)

نامه رادان را گم کرده ام/چون عنوان فیلم “سنتوری” نیست وی تمایلی به بازی در آن ندارد

حالا در تازه ترین گفتگوی داریوش مهرجویی که با “شرق” انجام شده وی از این گفته که نامه ای که رادان درباره دلایل غیبت در “سنتوری۲” نوشته گم کرده است. وی گفت: «بهرام رادان در نامه‌ای به من اعلام کرد که امکان همکاری و حضور در فیلم جدید مرا که قرار بود «سنتوری٢» باشد ندارد؛ چراکه برنامه سفر دارد و از نظر زمانی با برنامه ما هماهنگ نبود. بهرام رادان برنامه سفر به آمریکا داشت و امکان بازی در فیلم را پیدا نمی‌کرد. البته من نامه او را گم کرده‌ام اما دلیل دیگر او برای حضورنیافتن در این فیلم این بود که چون عنوان فیلم دیگر «سنتوری» نیست، ظاهرا تمایلی به بازی در آن ندارد».

مهرجویی سپس عنوان کرد: «به‌همین‌دلیل حامد بهداد جایگزین بهرام رادان شد و نام شخصیت اصلی فیلم را هم از علی به حمید تغییر دادم. همچنین در کنار بهداد، لیلا حاتمی بازی خواهد کرد».

همچنان خواننده و نوازنده سنتور در فیلم داریم

او درباره‌ داستان فیلم «سنتوری، مرد پاییزی» ادامه داد: «این فیلم داستان متفاوتی دارد و ارتباط آنچنانی‌ای به «سنتوری» سال ٨٥ ندارد، اما همانند فیلم قبلی خواننده و نوازنده سنتور در آن هستند که برای این کار یک نوازنده خوب پیدا کردیم و دو موسیقی‌دان جوان هم با ملودی‌های زیبایی که نوشته‌اند و صدای خوبی که دارند ما را همراهی خواهند کرد که فعلا تمایلی ندارم از آنها اسمی ببرم».

مهرجویی درباره وضعیت کنونی فیلم «سنتوری، مرد پاییزی» اضافه کرد: «تا دو، سه ماه آینده درگیر پیش‌تولید این فیلم خواهیم بود و پس از آن فیلم را کلید می‌زنیم. تهیه‌کننده این فیلم خودم هستم. پروانه ساخت فیلم هم حدودا یک ماه پیش صادر شده».

داستان فیلم روایت زندگی یکی از شاگردان علی سنتوری است

مهرجویی همچنین در پاسخ به این سؤال که عدم حضور بهرام رادان به چارچوب فیلم آسیب خواهد زد یا خیر، گفت: «ابدا، فیلم از این بابت آسیبی نخواهد دید چون موضوع این فیلم به‌طورکلی با فیلم قبلی فرق دارد. پرسوناژها تغییر کرده‌اند. این فیلم روایت سرگذشت شخصی است که سنتور می‌زند و از شاگردان علی سنتوری در کمپ ترک اعتیاد بوده و حالا برای مرگ پدرش به تهران آمده که اتفاقاتی برای او می‌افتد و داستان فیلم را شکل می‌دهد. موسیقی در این فیلم پررنگ‌تر از «سنتوری» است».

image_print
تاريخ انتشار: شنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۴ - ۷:۴۳
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=8452

بعدش؟

مطالب مرتبط

یک نظر برای مطلب "داریوش مهرجویی: نامه رادان را گم کرده‌ام!!!/”سنتوری۲″ داستان زندگی یکی از شاگردان “علی سنتوری” است!"

  1. بابک گفت:

    …یک هنرمند نیست، این خبر شوکه کننده بود و مطمینم خود … دست به پاچه ی مهرجویی و اصرارو مخ زنی ایشون کرده. برای “این تصمیم” آقای مهرجویی، متاسفم

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code