۰۶۱۱۱۴۰۰

خروجی شفاف سازی سازمان درباره مدرسه ملی سینما⇐نزدیک به یک میلیارد و نیم فقط هزینه جاری!!!+شمولی از هزینه های میلیونی برای ترجمه “سوپرسیما” و تحلیل “چهارراه استانبول”+فهرست کامل هزینه ها

سینماروزان/مسعود احمدی: در راستای سیاست شفاف‌سازی وزارت ارشاد، جزئیات فهرست عملکرد حمایتی مدرسه ملی سینما در سال ۹۷ منتشر شد.

به گزارش سینماروزان فارغ از هزینه های مختلف و گاه عجیب این فهرست – و به عنوان مثال هزینه ۲۵ میلیونی برای برگزاری نشست و تحلیل فیلم “چهار راه استانبول” یا هزینه ۳۵ میلیونی برای ترجمه کتابی به نام “سوپرسیما”- رقم بالای هزینه شده در این مدرسه برای هزینه های جاری بوده است!

کل هزینه های مدرسه در سال ۹۷ برابر با ۲۶۶۵۰ میلیون ریال معادل ۲۶۶۵ میلیون تومان یعنی ۲٫۶۶۵ میلیارد تومان بوده است. از این رقم دقیقا ۱۴۷۰۰ میلیون ریال معادل ۱۴۷۰ میلیون تومان یعنی ۱٫۴۷ میلیارد هزینه جاری و پشتیبانی مدرسه ملی سینما فقط در سال ۹۷ است!!!

این معنایی دارد جز آن که بیشتر از نصف هزینه های مصروفه در مدرسه سینما صرف هزینه های جاری بوده است!؟

در روزگاری که ده ها دانشکده و کارگاه و ورکشاپ و آموزشگاه دولتی و خصوصی در کشور مشغول کارند واقعا راه اندازی یک مدرسه تازه با پول دولت که بیشتر از نصف بودجه اش صرف هزینه های جاری است چه معنایی دارد؟؟؟

فهرست کامل هزینه های مدرسه ملی سینما را اینجا بخوانید.

image_print
تاريخ انتشار: شنبه ۶ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۳
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=54536

بعدش؟

مطالب مرتبط

2 نظر برای مطلب "خروجی شفاف سازی سازمان درباره مدرسه ملی سینما⇐نزدیک به یک میلیارد و نیم فقط هزینه جاری!!!+شمولی از هزینه های میلیونی برای ترجمه “سوپرسیما” و تحلیل “چهارراه استانبول”+فهرست کامل هزینه ها"

  1. علی نعمی گفت:

    ماشالله
    ماشاللله
    هر چی که حجی جون راه انداخته بود حالا شده به محفل پرلفت و لیس

  2. رضا علیاری گفت:

    پول برگزاری نشستو هم از بیت المال میکنن

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code