۱۲۰۳۱۴۰۲

دبیر قبلی شورایعالی خبر سینماروزان را تأیید کرد⇐مدیرعامل ۱۱شغله خانه سینما به دبیری شورایعالی تهیه کنندگان رسید تا ۱۲شغله شود!

سینماروزان: تنها چند ساعت بعد از گمانه زنی سینماروزان درباره حضور منوچهر شاهسواری به عنوان دبیر شورایعالی تهیه کنندگان(اینجا را بخوانید) این خبر توسط دبیر قبلی تایید شد.

به گزارش سینماروزان مهرداد دبیر قبلی شورایعالی تهیه کنندگان که جای خود را به شاهسواری داده است با تایید خبر حضور شاهسواری در قامت دبیر شورا، این حضور را «موقتی» دانست!

مهرداد فرید با اعلام این خبر به «مهر» گفت: طبق آیین نامه مصوب، دبیری در شورایعالی تهیه کنندگان یک ساله و غیرقابل تمدید است. دلیل غیرقابل تمدید بودن هم این بوده که گردش افراد را در مسئولیت ها داشته باشیم. در حال حاضر و به طور موقت آقای شاهسواری این مسئولیت را برعهده دارند تا اینکه هیات رییسه فرد جدیدی را معرفی کند.

با حضور شاهسواری در قامت دبیری شورایعالی تهیه کنندگان او در کنار ۱۱ مسئولیت قبلی یک مسئولیت تازه هم دارا شد تا ۱۲ مسئولیت همزمان داشته باشد. بی شک این یک رکورد در تاریخ خانه سینماست که مدیرعاملش همزمان ۱۲ مسئولیت را دارا باشد!

image_print
تاريخ انتشار: چهارشنبه ۱۰ آبان ۱۳۹۶ - ۱۳:۴۷
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=44793

بعدش؟

مطالب مرتبط

2 نظر برای مطلب "دبیر قبلی شورایعالی خبر سینماروزان را تأیید کرد⇐مدیرعامل ۱۱شغله خانه سینما به دبیری شورایعالی تهیه کنندگان رسید تا ۱۲شغله شود!"

 1. فرید گفت:

  این گندشو دیگه درآورده. به نظرم باید وزارت ارشاد و شخص وزیر به موضوع شغل های مدیرعامل آستین بالا زن دخالت کنه

 2. وحدت دوست گفت:

  – احساس پدر خواندگی کشته این آقا رو .. عینک رو میذاشتی توی جیبت ایرادی داشت؟

  تفسیر عکس، خانم پشت سری و پدر خوانده ..
  – انحصار ورود فیلم خارجی‌ رو گرفتید شما؟
  – نه، من سرم خیلی‌ شلوغه، دیگه وقت ندارم ..
  – آقا، صحبت از میلیارد به دلاره، نه تومن کیلویی، نشنیدید؟
  – تازه انحصار هم که بگیرم، مجبورم پردیس بسازم و پفک بفروشم تا پول تمیز بشه ..

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code